Články

Tomáš Mošnička novým Mistrem ČR v silničním závodě

Námi podporovaný handicapovaný sportovec Tomáš Mošnička slaví další úspěchy. Tentokrát na Mistrovství ČR v silničním závodě.

více informací »

Zaměstnávání osob se zdravotním postižením

Připravili jsme pro Vás krátký článek, který Vám usnadní orientaci v oblasti zaměstnávání osob se zdravotním postižením. Dočtete se o tom, proč je důležité tyto osoby zaměstnávat, jak jim zaměstnavatelé mohou pomoci, či jakou roli v této problematice hraje náhradní plnění.

více informací »

Výpočet náhradního plnění pro rok 2015

S vyhlášením průměrné měsíční mzdy je možné spočítat konkrétní hodnoty náhradního plnění pro rok 2015. V článku se dočtete o způsobech pro plnění povinného podílu, a jak můžete pomocí náhradního plnění za rok 2015 ušetřit.

více informací »

Úklidové služby - odklízení sněhu

Letošní zima nám nakonec nadělila pěknou dávku sněhu. Zejména ti nejmenší mají z této nadílky velikou radost. Pro většinu ostatních sníh ovšem způsobuje nemalé komplikace. Silniční provoz se zpomaluje a roste i počet dopravních nehod. Mnoho lidí také dojde na špatně odklizených chodnících k úrazu. Kvalitní odklizení sněhu je tedy velmi důležitou činností, které stojí za to věnovat pozornost.

více informací »

Co, jak a proč v energetickém hospodářství

Přes zimní měsíce roste spotřeba energií, a tak je právě nyní ideální čas optimalizovat jejich odběr. Provedené úspory pocítíte okamžitě. V článku se dočtete, co se skrývá pod termínem energetické hospodářství (z anglického energy management), proč je důležité, a jak ho lze využít pro ušetření výdajů za energie.

více informací »

Vánoční úklid kanceláří

Období Vánoc a příchod nového roku jsou skvělým časem pro generální úklid kanceláří a administrativních budov. Během pracovního roku je mnohdy těžké provést větší či důkladný úklid. Kanceláře jsou plné zaměstnanců a neustále se něco děje. Období Vánoc, kdy se kanceláře dočasně vyprázdní, je ideální příležitostí pro generální úklidy těchto prostor.

více informací »

Společenská odpovědnost firem

Společenská odpovědnost firem (z anglického originálu corporate social responsibility) je termín, který odkazuje na zahrnutí sociálních a ekologických aspektů do operací a chodu firem. Ty tak přispívají ke zlepšení celkového stavu společnosti. V článku se podíváme blíže na tento termín, a co se pod ním skrývá. Náhradní plnění, které společnost D.I. SEVEN nabízí je totiž jednou z možností, jak firmy mohou podporovat zaměstnávání OZP pracovníků a zlepšit tak jejich pozici na pracovním trhu a celkovou kvalitu jejich života.

více informací »

Galavečer handiCup 2015

Při slavnostní příležitosti vyhlášení cen v rámci HandiCupu 2015 se nám představilo to nejlepší, co český handbike může nabídnout. Večer proběhl v pátek 20. 11. 2015 v Praze na Chodově. V dnešním článku Vám přinášíme krátkou reportáž z této události. D.I.SEVEN FACILITY podporuje vrcholového sportovce Tomáše Mošničku, který byl také mezi oceněnými.

více informací »

Osoby zdravotně znevýhodněné (OZZ)

Začátkem letošního roku došlo k obnovení instituce osoby zdravotně znevýhodněné. Ta byla zrušena 1. 1. 2012 zákonem č. 367/2011 Sb. a v roce 2014 pak novelou zákona č. 435/2004 O zaměstnanosti znovu zavedena s nabytím platnosti k 1. 1. 2015. Co tento termín znamená? Jak mění situaci na poli zaměstnávání OZP pracovníků? Na tyto a další dotazy se zaměřujeme v dnešním článku.

více informací »

Služby náhradního plnění pro rok 2016

Již nyní jsme pro Vás připravili sekci o náhradním plnění pro rok 2016. Podívejte se na možnosti splnění povinného podílu v příštím roce již dnes. Můžete si tak naplánovat odebrání služeb s dostatečným předstihem.

více informací »

Výhody aktuálních služeb pro náhradní plnění

Máte společnost s více jak 25 zaměstnanci? Právě Vás potom bude zajímat následující článek, kde se dozvíte nejdůležitější věci o náhradním plnění pro rok 2016, společně s výhodami jeho včasného zajištění.

více informací »

Služby náhradního plnění pro rok 2015

Podívejte se na sekci o náhradním plnění pro aktuální rok 2015. Zjistěte, jak můžete splnit povinný podíl pomocí náhradního plnění a rozvrhněte si, jaké služby můžete s naší agenturou využívat. Vše tam stihnete s předstihem a splníte zákonem danou povinnost včas.

více informací »

Benefity využívání property managementu

Schopný property manager může přidat významnou hodnotu Vaší investici do správy majetku. Podívejme se blíže na benefity, které Vám dobrý property management přinese, pakliže svěříte správu majetku do rukou profesionálních správců. Jak by se Vám líbilo nedělat si starosti se zajištěním administrativních a ekonomických záležitostí okolo správy majetku?

více informací »

Náhradní plnění pro rok 2014

Podívejte se na možnosti splnění povinného podílu pro rok 2014. S náhradním plněním od D.I. SEVEN FACILITY můžete lehce splnit tuto státem uloženou povinnost a zároveň získat užitečné služby pro Vaši firmu či společnost.

více informací »

Dobročinný trh obrázků od dětí s handicapem a z dětských domovů

Podpořili jsme realizaci online dobročinného trhu dětských obrázků na webovém portálu Žiju s handicapem. Výtěžek z této akce putuje v plné výši přihlášeným dětským domovům a organizacím, které se věnují dětem s handicapem.

Připojte se k podpoře těchto dětí i Vy! Kupte si obrázek!

více informací »

Profesionální úklid Vám ušetří peníze, čas a energii

Začněte nový rok 2014 na čisto! Nyní je ten správný čas zhodnotit jak své osobní, tak profesní cíle pro nový kalendářní rok. Jako součást svého plánování byste měli myslet také na čistotu na svém pracovišti. Koneckonců, jen čistá kancelář může být úspěšnou kanceláří! Profesionální, pravidelný úklid Vám pomůže vykročit do nového roku pravou nohou.

více informací »

Facility management není to samé co správa nemovitostí

Přesto, že se obor facility management stále více prosazuje i v České republice, je stále často zaměňován za správu nemovitostí. Přitom by se dalo říci, že správa nemovitostí je jen jedním z příkladů, u kterých může být facility management využíván. Dalším příkladem může být sportovní areál nebo vozový park. Vysvětleme si tedy důkladně, v čem facility management spočívá.

více informací »

Správa budovSpráva budov

Správa budov je součástí komplexních služeb facility a property managementu, který se stará o hospodárnou správu a údržbu objektu a jeho technických zařízení. Aby budova fungovala tak, jak má, nic ji nechybělo a byla pro svého majitele přínosem a nikoliv břemenem, je třeba skloubit a zefektivnit všechny činnosti spojené s údržbou, provozem a chodem budovy.

více informací »

Náhradní plnění

Objednejte si praktické služby, které Vaší organizaci usnadní podnikání, pomohou ušetřit náklady i splnit povinný podíl OZP zaměstnanců náhradním plněním.

Kalkulačka náhradního plnění

Náhradní plnění 2016
Spočítejte si, kolik
ušetříte!

Tomáš Mošnička

Tomáš Mošnička
Mistr ČR a vítěz ČP handbike
Mistr světa ve vzpírání tělesně postiženýchVybrané reference

Karlovarské minerální vody
Sapeli
Globus
Podílíme se na zabezpečení akce MotoGP Brno