Práce v bezpečnostní agentuře - Hrachov

Pracovník zásahové skupiny

Hrachov

Až 2000 Kč příspěvek na dopravu do zaměstnání. Neomezený vstup do wellness a fitness Vltavan v Sedlčanech. Hrazené střelby a výcvik sebeobrany.

Benefity

  • Až 100% příspěvek na certifikát strážný 68-008-E (při době zaměstnání 12 měsíců a více)
  • Nestereotypní a zajímavá práce
  • Motivační finanční ohodnocení
  • Neomezený vstup do wellness a fitness Vltavan Sport

Kontakt - komu se hlásit

Jiří Šašek
Telefon: 602 358 536 (Po – Pá 8 - 16 hod.)
E-mail: managerdc@diseven.cz

O D.I.SEVEN FACILITY

Jsme stabilní česká firma, která působí na poli bezpečnosti a úklidu po celé České republice již od roku 1995. Aktuálně hledáme do svých řad kolegy na pozici pracovník zásahové skupiny. Staňte se součástí našeho týmu!

vedení společnosti D.I.SEVEN FACILITY s.r.o.

Informace o pozici

Nabízená pozice:
Místo pracoviště:
Hrachov
Směnnost:
směnný provoz
Pracovněprávní vztah:
HPP
Minimální vzdělání:
střední odborné s výučním listem
Nástup:
dle dohody
Pracovní poměr:
na dobu neurčitou
Mzdové rozpětí:
od 33000 Kč / měsíc  + osobní ohodnocení

Místo výkonu práce: Hrachov

Zajištění výjezdů ke kontrole objektů v rámci okolí Sedlčan. Základna zásahové skupiny je v obci Hrachov.

Náplň práce

Provádění výjezdů ke kontrole střežených objektů, komunikace s operátory PCO a klienty společnosti, spolupráce s IZS, zajištění bezpečnosti v rámci areálu Domova Fauny. Pro výkon práce v zásahové skupině je nezbytná fyzická zdatnost. Proto mají členové zásahové skupiny k dispozici neomezený vstup do wellness a fitness Vltavan Sport v Sedlčanech. Moderní služebna a základna v příjemném prostředí areálu Domova Fauny.

Benefity

  • Příspěvek na dopravu do zaměstnání
  • Školení (profesní rozvoj)
  • Podpora ze strany společnosti

Nabízíme

  • dlouhodobou spolupráci
  • zázemí stabilní společnosti s dlouholetou tradicí
  • pravidelný měsíční příjem
  • profesionální vybavení a kvalitní pracovní ustrojení
  • zaměstnavatelem hrazené výcviky sebeobrany / semináře pro výkon činnosti ZS
  • zaměstnavatelem hrazené střelby
  • přátelský kolektiv
  • velmi dobré platové ohodnocení

Požadujeme

  • Spolehlivost
  • Trestní bezúhonnost
  • Dobrý zdravotní stav
  • Zkouška odborné způsobilosti - certifikát strážný 68-008-E (možnost dodělat u nás)
  • Ochotu pracovat denní i noční služby
  • Ochotu pracovat v nepřetržitém provozu
  • Pracovitost
  • Zkušenost
  • Fyzická a psychická zdatnost
  • Aktivní řidič
  • Řidičský průkaz
  • Loajalitu
  • Odolnost vůči stresu

Výhodou je

  • platný zbrojní průkaz a vlastní zbraň
  • maturita výhodou

Potřebné doklady

  • čistý trestní rejstřík
  • potvrzení od lékaře
  • zápočtový list
  • číslo účtu
  • zdravotní kartička pojišťovny
  • občanský průkaz

Máte zájem o pozici? Kontaktujte nás!

* povinné položky

Důležité upozornění: pokud Vás do 3 týdnů od doručení vašeho CV nepozveme na pohovor, prosím považujte to za zamítavé stanovisko. Poskytnutím svých osobních údajů v rozsahu životopisných dat uvedených v zaslaném životopise zaměstnancům oddělení lidských zdrojů D.I.SEVEN FACILITY s.r.o. dáváte souhlas k jejich zpracování a uchování v personální databázi na dobu do odvolání Vašeho souhlasu za účelem získání zaměstnání pro Vaši osobu. Současně tím potvrzujete, že osobní údaje uvedené v zaslaném životopise jsou pravdivé a přesné. Odesláním potvrzujete, že jste se seznámil/a a souhlasíte s Informacemi o zpracování osobních údajů.