Informace pro OZP

Dlouhodobě zaměstnáváme lidi se zdravotním postižením a jsme uznaným poskytovatelem náhradního plnění. Vytváříme pro OZP odpovídající pracovní místa a zázemí a jsme rádi, že právě oni, kteří jsou tak svědomitými pracovníky, mají díky práci u nás šanci na lepší seberealizaci a životní podmínky. Všech našich zaměstnanců si vážíme. 

Důchodci a lidé s handicapem pro nás nepřestali existovat

Jdeme cestou společensky odpovědné společnosti. Kromě podpory těch, kteří to potřebují, také dlouhodobě zaměstnáváme handicapované (OZP) a invalidní důchodce. Jsme rádi, že díky pracovním místům, která pro tyto lidi vytváříme, se mohou plnohodnotně začlenit do pracovního i společenského života. 

Práce pro OZP

Handicapovaní lidé a invalidní důchodci to dnes nemají na trhu práce jednoduché. Právě sféra námi poskytovaných služeb jim umožňuje plnohodnotné zařazení do pracovního života. Vážíme si zkušeností, trpělivosti a pečlivosti s jakou u nás invalidní důchodci  bezpečností nebo úklidové služby vykonávají.

Bezpečnostní agentura - D.I.SEVEN - poskytuje náhradní plnění

Přivýdělek k důchodu

Je obecně známé, že výše starobního důchodu není pro plnohodnotný život dostačující. U nás si můžete k důchodu přivydělat, zajistíme Vám i potřebnou kvalifikaci a odborné zaškolení. Po dohodě v týmu umožňujeme přizpůsobit si směny. Sami si tak určíte, kdy chcete pracovat a kdy si chcete užívat zaslouženého důchodu.

Působíme po celé České republice

Díky celorepublikové působnosti, již nemusíte za prací dojíždět. Podívejte se, kde aktuálně hledáme zaměstnance:

VOLNÁ MÍSTA

Volná místa jsou uveřejněny na webu mateřské společnosti D.I.SEVEN.

Máte zájem o spolupráci? Kontaktujte nás!

Pokud Vás zaujala naše nabídka, neváhejte nás kontaktovat prostřednictvím kontaktního formuláře. Ozveme se Vám co nejdříve s nabídkou.

* povinné položky


Odesláním informací berete na vědomí, že společnost D.I.SEVEN FACILITY s.r.o. bude jako správce osobních údajů uchovávat Vaše kontaktní údaje a další informace, které nám poskytnete, a to za účelem zpracování obchodní nabídky a pro zasílání obchodních sdělení, pokud takové využití kdykoliv v budoucnu neodmítnete.

Tento web používá k poskytování služeb a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Více informací...