Vyjádření našich klientů

KNAUF INSULATION, spol. s r.o.

Firma KNAUF INSULATION potvrzuje, že firma D.I.SEVEN, a.s. pro ni v rámci komplexní dodávky provozních služeb zajišťuje od počátku roku 2006 ostrahu celého areálu výrobního závodu KNAUF INSULATION spol. s.r.o. Za uplynulé období lze hodnotit ostrahu vybraných objektů KNAUF INSULATION spol. s r.o. jako odpovídající ustanovením obchodní smlouvy.

V příloze naleznete informace o ocenění "Dodavatel roku". Důvodem předání ceny je více jak 12letá spolupráce a ocenění vysoké kvality dodávaných služeb.

Stáhnout PDF »

Mezinárodní filmový festival - Karlovy Vary

Karlovarský festival je jednou z nejvýznamnějších kulturních akcí v České republice. Na jeho úspěchu se bezesporu podílejí i naši partneři a dodavatelé, bez jejichž podpory by tato velká akce nemohla vzniknout. Pořadatelská služba, zajišťovaná D.I.SEVEN, je vždy na té nejvyšší úrovni.

Stáhnout PDF »

MILETA, a.s.

Společnost D.I.SEVEN, a.s. pro nás v rámci svých služeb zajišťuje od 05/2015 komplexní úklidový servis. Za uplynulé období lze hodnotit dosavadní spolupráci jako odpovídající ustanovením obchodní smlouvy. Organizace a řízení výkonu služby, stejně jako vzájemná komunikace mezi odpovědnými pracovníky je na velice dobré úrovni a napomáhá kvalitnímu zajištění úklidu našeho výrobního závodu. Operativní, flexibilní a zodpovědný přístup vedení společnosti D.I.SEVEN, a.s. umožňuje okamžité řešení mimořádných situací. Na nově vzniklé potřeby a problémy reaguje společnost D.I.SEVEN, a.s. rychle, vstřícně a adekvátně. Zajištění úklidu pracovníky výše uvedené společnosti se nám plně osvědčuje, a proto můžeme tuto společnost pro podobné úkoly pouze doporučit. Mileta a.s. si vyhrazuje právo uveřejnění této reference jednostranně zrušit bez udání důvodu.
Stáhnout PDF »

A. Schmied, s.r.o.

D.I.SEVEN na mě vždy působila a stále působí jako velice profesionální a solidní společnost.  Vždy byla připravena řešit vyvstalé potřeby jak ty dlouhodobé, tak i ty krátkodobé. Vím že se na firmu D.I.SEVEN mohu spolehnout i v případě řešení nemilých záležitostí (vnik do areálu, odcizení, poškození majetku atd.). Společnost samozřejmě netvoří dozorčí rada, nebo uniforma, tedy ony předešlé věty patří především lidem s nimiž jsem v kontaktu. Ať už ve funkci strážného až po manažery společnosti.
Stáhnout PDF »

LASSELSBERGER, s.r.o.

Firma D.I.SEVEN FACILITY s. r. o. provádí úklidové služby v areálech firmy LASSELSBERGER, s. r. o od roku 2007. S přístupem zaměstnanců výše uvedené firmy jsme spokojeni, rovněž tak s kvalitou poskytovaných služeb. Vedoucími zaměstnanci firmy jsou prováděny pravidelné kontroly úklidových prací a rovněž pravidelná setkání mezi objednavateli služeb a výše uvedenou firmou, která služby provádí. Pružně a efektivně reagují na naše požadavky.
Stáhnout PDF »

KV Final, s.r.o.

S vašimi službami jsme spokojení a práci Vašich zaměstnanců a jejich přístup hodnotím velice kladně.
Stáhnout PDF »

LEIFHEIT s.r.o.

Se společností D.I.SEVEN jsme dlouhodobě spokojeni a dosavadní spolupráci vnímáme velice kladně. Za silnou stránku teamu D.I.SEVEN považujeme zejména okamžité řešení neočekávaných situací, a to na velice vysoké profesionální úrovni. Jsme spokojeni se všemi zaměstnanci společnosti, uklízecí skupina pracují ve společnosti Leifheit, pánové z ochranky a všichni další, se kterými máme tu čest spolupracovat. Za Vaše služby děkujeme.
Stáhnout PDF »

OK Třebestovice, a. s.

Operativní, flexibilní a zodpovědný přístup společnosti D.I.SEVEN, a.s. umožňuje okamžité řešení mimořádných situací. Na nově vzniklé potřeby a problémy reaguje tento náš dlouhodobý dodavatel ostrahy a úklidu rychle, vstřícně a adekvátně.

Stáhnout PDF »

HAUSER spol. s r.o.

Za společnost HAUSER spol. s r.o. musím konstatovat, že jsme velice spokojeni s fungováním společnosti D.I.SEVEN, a.s. Osobně musím říci, že v návaznosti na jejich personální možnosti smekám před servisem, který je nám tato společnost schopna poskytnout.
Stáhnout PDF »

Máte zájem o spolupráci? Kontaktujte nás!

Pokud Vás zaujala naše nabídka, neváhejte nás kontaktovat prostřednictvím kontaktního formuláře. Ozveme se Vám co nejdříve s nabídkou.

* povinné položky


Odesláním informací berete na vědomí, že společnost D.I.SEVEN FACILITY s.r.o. bude jako správce osobních údajů uchovávat Vaše kontaktní údaje a další informace, které nám poskytnete, a to za účelem zpracování obchodní nabídky a pro zasílání obchodních sdělení, pokud takové využití kdykoliv v budoucnu neodmítnete.

Tento web používá k poskytování služeb a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Více informací...