Úklid

Úklidový servis a služby - náhradní plnění - D.I.SEVENProfesionální úklid je řízen tak, aby nijak nenarušoval činnost a provoz objektu. Úklidové práce a jejich četnost se vykonávají vždy smluvně dohodou a v rozsahu dle požadavků klienta.

Komu je služba určena?

Provádíme komplexní úklidový servis institucí, administrativních budov, výrobních a technologický hal, hotelů, bytových a polyfunkčních domů. Důraz klademe především na kvalitu, profesionalitu a individuální vstřícný přístup ke každému zákazníkovi.

Výběr úklidových služeb na míru

 

 • úklid kanceláří
 • komplexní úklid firem a komerčních prostor
  – velkoplošný úklid
 • hygienický úsporný program a dezinfekční servis
 • generální úklid po malování, před kolaudací a po stavebních rekonstrukcích
 • mytí a čištění fasád, výškové čištění nepřístupných míst pomocí horolezecké techniky

 • extrakční čištění koberců nebo čištění suchou technologií
 • ošetření pevných ploch polymerními vosky
 • čištění vertikálních a horizontálních žaluzií
 • mytí oken, leštění zrcadel
 • strojní mytí a čištění podlah garážových stání
 • odpadové hospodářství a ekologická likvidace
 • úklid venkovních ploch a údržba zeleně

O úklid se nebudete muset vůbec starat

Pravidelné kontroly úklidu jsou prováděny objektovou vedoucí, která je přímo odpovědná za proškolování úklidového personálu, personální obsazenost a dodávku hygienického programu a spotřební chemie. Pravidelně kontroluje ústrojní kázeň, kvalitu požadovaných prací a stav technického vybavení. Oblastní manažer provádí nahodilé kontroly kvality. V případě zjištění nedostatku okamžitě zajišťuje nápravu. Jednou měsíčně provádí prohlídku objektu provozní ředitel, který vyhodnocuje práci úklidového personálu.

Úklidový servis a služby - náhradní plnění - D.I.SEVEN Facility

Vybavení pracovníka úklidové služby

Zaměstnanci D.I.SEVEN FACILITY jsou pravidelně školeni v oblasti PO a BOZP. Dále jsou školeni na používání úklidových prostředků a rozpisu prací, který musí všichni naši úklidoví pracovníci bezpodmínečně znát. Pracovníci úklidu jsou vybaveni firemním stejnokrojem, ochrannými pracovními pomůckami, spotřební chemií a úklidovou technikou. Řídí se barevným rozdělením úklidových prostředků určených pro jednotlivé části objektu. K zabezpečení strojního úklidu používáme vlastní moderní úklidové stroje.

VIDEO: Úklidové služby v praxi

Kvalitní úklidová služby jako součást údržby a správy budov

Další kontrolou kvality úklidové služby je i Deník úklidu, kde se zaznamenávají veškeré připomínky. Připomínku je náš pracovník povinen převzít a zapsat datum odstranění, popř. důvod proč ke stížnosti došlo.

Tyto služby můžete zároveň využít pro náhradní plnění.

Máte zájem o spolupráci? Kontaktujte nás!

Pokud Vás zaujala naše nabídka, neváhejte nás kontaktovat prostřednictvím kontaktního formuláře. Ozveme se Vám co nejdříve s nabídkou.

* povinné položky


Odesláním informací berete na vědomí, že společnost D.I.SEVEN FACILITY s.r.o. bude jako správce osobních údajů uchovávat Vaše kontaktní údaje a další informace, které nám poskytnete, a to za účelem zpracování obchodní nabídky a pro zasílání obchodních sdělení, pokud takové využití kdykoliv v budoucnu neodmítnete.

Tento web používá k poskytování služeb a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Více informací...