Podporujeme a sponzorujeme

Každoročně přispíváme částkou 4,3 milionu korun na potřebné. Podporujeme organizace i jednotlivce v různých oblastech (děti bez domova, opuštěná zvířata, handicapovené a sportovce). Stejně jako naše mateřská společnost D.I.SEVEN, a.s., tak i D.I.SEVEN FACILITY s.r.o. jde cestou společensky odpovědné firmy. Z našeho zisku chceme podporovat smysluplné projekty, které obohacují život těm, kteří si žádají naší pozornost, a to jsou předně handicapovaní a mládež.

Podporujeme potřebné částkou 4 300 000 Kč ročně, přidejte se!

PODPORUJEME TY, KTEŘÍ TO POTŘEBUJÍ, A TO, CO MÁ SMYSL

Dlouhodobě zaměstnáváme lidi se zdravotním postižením a poskytujeme tak možnost náhradního plnění, vytváříme pro ně odpovídající pracovní místa a zázemí a jsme rádi, že právě oni, kteří jsou tak svědomitými pracovníky, mají díky práci u nás šanci na lepší seberealizaci a životní podmínky. Kromě této podpory přímého zaměstnávání OZP jsme také hrdým partnerem portálu, který je určen právě handicapovaným.

Pomáháme dětem

Radost dětí je pro nás důležitá, proto každoročně podporujeme zařízení pro děti vyžadující okamžitou pomoc Orlíček, dětský domov v Korkyni a některé zájmové kroužky.

korkyne

Dětský domov Korkyně

Soukromý dětský domov byl zprovozněn v říjnu 1992 jako první nestátní zařízení tohoto typu v České republice.

linka_bezpeci

Linka bezpečí

Denně se na Linku bezpečí obrací více než 500 dětí a mladých lidí z celé ČR se žádostí o pomoc či radu. 

Podpora handicapovaných

Společnost D.I.SEVEN FACILITY s.r.o. se stala generálním partnerem webového portálu Žiju s handicapem. Přispíváme jak na činnost šéfredaktora Tomáše Mošničky, tak na technický provoz portálu. Jsme rádi, že lidé se zdravotním postižením zde najdou cenné informace a zvláště pak inspiraci pro volnočasovou zábavu.

ziju_s_handicapem

Žiju s hadicapem

Projekt Žiju s handicapem poskytuje vyhledávané informace a je tak pro handicapované přínosným médiem nejen z hlediska informací, ale i z hlediska zábavy a inspirace pro volný čas a sdružování lidí. 

svaty_jan

Domov Svatý Jan

Domov Svatý Jan poskytuje sociální služby, které spočívají v dlouhodobé podpoře, pomoci a péči. Jejím cílem je naplňovat individuální zájmy, potřeby a přání všech jejích uživatelů.

Pomáháme zvířatům 

Pomáháme opuštěným zvířatům najít nový domov zejména v Psím útulku Domov Fauny, kde každý rok přispíváme na odložené a zaběhnuté psy. Tento psí útulek je domovem také starým koní, ovcí a koz.  

domov_fauny

Psí útulek Domov Fauny
Domov Fauny s.r.o. se zabývá chovem zaběhnutých nebo z různých důvodů odebraných psů. Psi jsou v útulku veterinárně prohlídnuti, přeočkováni a případná zranění psů ošetřena. 
Žijí tu ale i jiná domácí zvířata, ať už opuštěná, týraná nebo zraněná volně žijící zvířátka. 

Podpora sportu

Naše společnost vyznává principy fair play i týmového ducha. Věříme, že podporovat sport mladých má velký smysl.

mosnicka

Tomáš Mošnička

Naše společnost podporuje činnost handicapovaného vrcholového sportovce pana Tomáše Mošničky. Stal se šéfredaktorem portálu Žiju s handicapem. Závodí v handbiku, vyzkoušel si parabox, paragolf.

Více o Tomášovi Mošničkovi

rugby_sedlcany

Rugby Team Sedlčany

D.I. SEVEN FACILITY podporuje také Rugby Club v Sedlčanech, který byl založen v roce 2006. Hráči se od té doby pravidelně zúčastňují přátelských, ligových i mistrovských zápasů. Rugby se v České republice stává stále oblíbenějším sportem.  

Novoroční turnaj ve Zbuzanech

rugby_tatra_smichov

Rugby Team Tatra Smíchov

Naše společnost také podporuje rugbyový tým Rugby Tatra Smíchov, který funguje již od roku 1958. Za celou dobu své existence prokazují, že dovedou v mladých lidech probudit chuť rozvíjet své schopnosti a dosahovat vítězství.

Informace o klubu a jeho aktivitách

Podpořili jsme

Vedle pravidelné podpory jednotlivců a organizací, pomáháme i jednorázově.

harrachov

Výstavba dětského hříště

Po nauce mohou děti navštívit nově zbudované dětské hřiště, které díky naší pomoci vzniklo.

Výše podpory: 350 000 Kč

baby_box

Financování baby boxu

Přispěli jsme částkou 150 000 Kč na nový babybox v příbramské nemocnici.

Výše podpory: 150 000 Kč

nadacni_fond

Nadační fond - Zápas Teplice

Přispěli jsme částkou 30 000 Kč nadačnímu fondu - Zápas Teplice.

Výše podpory: 30 000 Kč

pozemni_hokej

Hokej na zemi

Sponzorovali jsme televizní pořad Hokej na zemi, který se vysílal na stanici ČT Sport. Pořad mapuje dění a přináší zajímavé informace a rozhovory o pozemním hokeji.

vitek

Vítek S. 

Jeden z bloggerů projektu Žiju s handicapem, nadějný malíř a spisovatel Vítek S., trpící Aspergerovým syndromem. Vítek má IQ 133.

Vítkovy příběhy

zlata_brusle

Zlatá brusle Lovosice

Částkou 5 000 Kč jsme přispěli na závody v krasobruslení Zlatá brusle v Lovosicích.

detsky_domov_zatec

Dětský domov Žatec

Historie Dětského domova Žatec má své počátky již v roce 1946. Dnešní žatecký dětský domov dnes patří k ideálu dětských domovů!

Více informací o Dětském domově v Žatci

solenice

Dětský domov Solenice

Dětský Domov Solenice byl založen roku 1967. Jsou zde roční děti, pokud mají sourozence, nebo i děti do 26 let, pokud studují.

Více informací o Dětském domově v Solenici

racek

Dětský domov Racek

Péče o děti v Dětském domově Racek v Benešově se traduje od února roku 1949. Všichni zaměstnanci se snaží děti podporovat.

Více informací o Dětském domově Racek

trend_vozickaru

Spolek Trend vozíčkářů Olomouc

Spolek Trend vozíčkářů Olomouc je dobrovolné, nezávislé a nepolitické občanské sdružení, které prosazuje rovnoprávné a rovnocenného postavení zdravotně postižených lidí ve společnosti.

Středisko výchovné péče Orlíček Přední Chlum, o. p. s.

Středisko výchovné péče Orlíček Přední Chlum, o. p. s. slouží k dočasnému azylu týraných dětí a poskytuje jim sociálně-právní ochranu.

Máte zájem o spolupráci? Kontaktujte nás!

Pokud Vás zaujala naše nabídka, neváhejte nás kontaktovat prostřednictvím kontaktního formuláře. Ozveme se Vám co nejdříve s nabídkou.

* povinné položky


Odesláním informací berete na vědomí, že společnost D.I.SEVEN FACILITY s.r.o. bude jako správce osobních údajů uchovávat Vaše kontaktní údaje a další informace, které nám poskytnete, a to za účelem zpracování obchodní nabídky a pro zasílání obchodních sdělení, pokud takové využití kdykoliv v budoucnu neodmítnete.

Tento web používá k poskytování služeb a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Více informací...