Rugby Team Sedlčany

Ve Zbuzanech se odehrál novoroční zápas Přípravky U10. Ta pokračovala dalším zimním turnajem ve zbuzanské hale v sobotu 9.1. Po prvních dvou turnajích se posunula o skupinu výš, tedy z céčka do béčka. Uspěla ve všech pěti vyrovnaných utkáních, z nichž jedno dopadlo remízou. Během turnaje sedlčanští borci vyhráli utkání s:

  • Říčany 3:1
  • Slavií 3:2
  • Babicemi 4:2
  • Petrovicemi 9:0

Remíza s týmem Kralup dopadla 2:2. Na střídání je opět doplnili hráči Rakovníka. Další zimní turnaj bude také konat ve Zbuzanech, a to 23.1. Určitě jim zase budeme držet palce. Turnaj bude probíhat zároveň se školením trenérů ve spolupráci s anglickou ragbyovou unií v rámci projektu Unity.

Máte zájem o spolupráci? Kontaktujte nás!

Pokud Vás zaujala naše nabídka, neváhejte nás kontaktovat prostřednictvím kontaktního formuláře. Ozveme se Vám co nejdříve s nabídkou.

* povinné položky


Odesláním informací berete na vědomí, že společnost D.I.SEVEN FACILITY s.r.o. bude jako správce osobních údajů uchovávat Vaše kontaktní údaje a další informace, které nám poskytnete, a to za účelem zpracování obchodní nabídky a pro zasílání obchodních sdělení, pokud takové využití kdykoliv v budoucnu neodmítnete.

Tento web používá k poskytování služeb a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Více informací...