Certifikáty

GARANCE KVALITY VŠECH SLUŽEB AGENTURY D.I.SEVEN FACILITY

Každá naše služba je vykonávána na špičkové úrovni. Disponujeme dlouholetými zkušenostmi a naši spokojení klienti jsou toho důkazem. Služby provádí naši kvalifikovaní a trestně bezúhonní zaměstnanci ve stejnokrojích, či v civilu.

Kvalitu služeb garantujeme plněním požadavků normy ČSN EN ISO 9001:2016 a požadavky environmentálního managementu plněním požadavků normy ČSN EN ISO 14001:2016.

Plnění podmínek spojených s vydáním certifikátů u naší Společnosti je pravidelně ověřováno certifikačními orgány, které jsou akreditovány Českým institutem pro akreditaci, o.p.s. 

Budeme rádi, když s naší společností začnete spolupracovat. Nabízíme mj. řešení pro náhradní plnění.

Jsme držiteli těchto certifikátů:

Systém managementu kvality

ČSN EN ISO 9001:2016

Systém environmentálního managementu

ČSN EN ISO 14001:2016 

ekologicka_firma

Certifikát "Ekologická firma"

 K životnímu prostředí přistupujeme zodpovědně, proto jsme se stali držiteli certifikátu "Ekologická firma".

kooperativa

Proti poškození klienta

Naše společnost D.I.SEVEN FACILITY, s.r.o. je pojištěna u pojišťovny Kooperativa proti poškození klienta až do výše
300 000 000 Kč. 

Máte zájem o spolupráci? Kontaktujte nás!

Pokud Vás zaujala naše nabídka, neváhejte nás kontaktovat prostřednictvím kontaktního formuláře. Ozveme se Vám co nejdříve s nabídkou.

* povinné položky


Odesláním informací berete na vědomí, že společnost D.I.SEVEN FACILITY s.r.o. bude jako správce osobních údajů uchovávat Vaše kontaktní údaje a další informace, které nám poskytnete, a to za účelem zpracování obchodní nabídky a pro zasílání obchodních sdělení, pokud takové využití kdykoliv v budoucnu neodmítnete.

Tento web používá k poskytování služeb a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Více informací...