Obchůzkový systém Active Track Vám zajistí přehled 24/7

Co je Active Track?

Active Track je obchůzkový systém, který upravila bezpečnostní agentura D.I.SEVEN. Od ostatních užívaných obchůzkových systémů liší v tom, že snímače komunikují přímo s dispečinkem PCO a operátor tak má v reálném čase přehled nad průběhem služby fyzické ostrahy na objektu.

Takto řešený obchůzkový systém nabízí pouze naše bezpečnostní agentura, která klade velký důraz na zkvalitňování svých služeb. Při vývoji tohoto systému jsme hleděli na každý detail.

I fyzickou ostrahu spolu s obchůzkovým systémem Active Track lze odebrat jako službu v rámci náhradního plnění.

7 důvodů proč Active Track od D.I.SEVEN

  • neustálé napojení na PCO,
  • funkce pro zajištění včasné pomoci,
  • povinnost pracovníka se opakovaně přihlásit,
  • řešení situací v reálném čase,
  • kontrola započetí a splnění všech bodů obchůzky,
  • dokonalý reporting,
  • vyvolání poplachu pomocí jednoho tlačítka

Active track novinky

Funkce systému

Snímač Active Track má vestavěný GPS přijímač a čtyř pásmový GSM/GPRS modul s funkcí telefonu pro obousměrnou komunikaci. Operátor má tak kompletní přehled nad jednotlivými strážnými. Snímač přenáší veškeré informace přímo do monitorovací konzole PCO, kde jsou zpracovány jako příchozí poplachové či technické zprávy. Operátor na ně reaguje jako na zprávy z běžného objektu napojeného na elektronické zabezpečovací systémy. Je schopný sledovat postupy strážného při výkonu služby, či mu může zajistit pomoc kontaktováním dalších kompetentních osob, přivolání záchranné služby, PČR apod.

Díky neustálému spojení s PCO mohou být pracovníci ostrahy v kontaktu s proškolenými operátory, manažerem objektu, dalšími strážnými, zásahovou skupinou i složkami IZS. Zařízení je, díky funkci MANDOWN, schopné zachránit i lidské životy a upozornit na včasné poskytnutí pomoci.

  • Poplach stiskem jednoho tlačítka při stisknutí tlačítka se odešle na PCO poplach, operátor si následně může vyvolat voláním vynucený oboustranný příposlech – tedy bez možnosti ovlivnit hovor ze strany strážného
  • MANDOWN zařízení rozpozná pád či polohu „ležmo“ strážného, pokud by se pracovník dostal do stavu bezvědomí, zařízení, které nezaregistruje po 2 minutách pohyb, vydá zvukový signál, pokud i přesto strážný nezareaguje, je událost přenesena do PCO a operátor postupuje podle pokynů.

Máte zájem o spolupráci? Kontaktujte nás!

Pokud Vás zaujala naše nabídka, neváhejte nás kontaktovat prostřednictvím kontaktního formuláře. Ozveme se Vám co nejdříve s nabídkou.

* povinné položky


Odesláním informací berete na vědomí, že společnost D.I.SEVEN FACILITY s.r.o. bude jako správce osobních údajů uchovávat Vaše kontaktní údaje a další informace, které nám poskytnete, a to za účelem zpracování obchodní nabídky a pro zasílání obchodních sdělení, pokud takové využití kdykoliv v budoucnu neodmítnete.

Tento web používá k poskytování služeb a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Více informací...