Recepční služby

Bezpečnostní služby - D.I.SEVENRecepční služby jsou již řadu let nedílnou součástí nabídky služeb naší společnosti. I v této oblasti využíváme našich bohatých, dlouholetých zkušeností a dbáme na kvalitu, profesionalitu a lidský přístup

Kde se recepční služby využívají

Recepční služby nejsou doménou jen hotelových komplexů. Využívají se v administrativních budovách, na vrátnicích průmyslových areálů, v kulturních a sportovních komplexech, v bytových domech či v residencích a jiných objektech. Lze je objednat i jednorázově např. při pořádání společenských událostí i při jiném typu zabezpečení akcí.

Vzhledem k tomu, že recepce je prvním místem kontaktu návštěvníka s objektem, klademe důraz na to, aby první dojem působil vždy sympaticky, reprezentativně a vstřícně.

Činnost recepční služby

Základním úkolem recepční služby je informační servis návštěvníkům, zaměstnancům i nájemníkům daného objektu.

Mezi další služby s tím spojené mimo jiné patří:

  • Administrativní práce
  • Obsluha telefonní ústředny a případné přepojení hovoru
  • Zápis do knihy návštěv
  • Výdej a příjem klíčů
  • Převzetí a třídění pošty
  • Objednávání služeb
  • Komunikace s návštěvami

Recepční služba dnem i nocí

Recepční služba je zpravidla poskytována v denním režimu, avšak naše společnost je schopna vykonávat tuto službu i 24 hodin denně a to v jakémkoliv objektu. Podle požadavků a potřeb klienta je vždy předem sjednán rozsah vykonávaných činností. Noční recepční služba může být např. spojena s pravidelnou pochůzkou po hlídaném objektu. Díky modernímu obchůzkovému systému Active Track můžete mít o průběhu kontroly (obchůzky) přehled i Vy.

Pracovníci recepční služby

Pro recepční služby jsou zpravidla vybíráni komunikativní, zkušení a ochotní pracovníci, kteří jsou prověřeni a proškoleni. Tuto službu mohou vykonávat v reprezentativním stejnokroji nebo v jiném vhodném společenském oděvu. Recepční službu mohou vykonávat jak pracovníci se znalostí cizího jazyka a práce na PC, tak i pracovníci fyzické ostrahy. Záleží na okolnostech, kterým jsou naše recepční služby vždy přizpůsobeny.

Máte zájem o spolupráci? Kontaktujte nás!

Pokud Vás zaujala naše nabídka, neváhejte nás kontaktovat prostřednictvím kontaktního formuláře. Ozveme se Vám co nejdříve s nabídkou.

* povinné položky


Odesláním informací berete na vědomí, že společnost D.I.SEVEN FACILITY s.r.o. bude jako správce osobních údajů uchovávat Vaše kontaktní údaje a další informace, které nám poskytnete, a to za účelem zpracování obchodní nabídky a pro zasílání obchodních sdělení, pokud takové využití kdykoliv v budoucnu neodmítnete.

Tento web používá k poskytování služeb a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Více informací...