Rugby Team Tatra Smíchov

D.I. SEVEN FACILITY podporuje také Rugby Club Tatra Smíchov. Tento klub byl založen v roce 1958 a celou dobu své existence prokazuje, že dovede v mladých lidech probudit chuť rozvíjet své schopnosti a dosahovat vítězství.

Dokázal vytvořit kolektiv lidí, kteří vědí, co znamená moci se spolehnout jeden na druhého a předávat myšlenky fair play hry dalším generacím sportovců.

Klub je držitelem poháru Tondy Frydrycha za první místo v základní části Extraligy (2003, 2004, 2007).

Během své historie získal šest titulů mistra republiky (1995, 1997, 2003, 2007, 2008) a v sezóně 2009/2010 RC Tatra Smíchov prohrála až ve finále s RC Slavia Praha.

http://www.tatrasmichov.com/

 

Máte zájem o spolupráci? Kontaktujte nás!

Pokud Vás zaujala naše nabídka, neváhejte nás kontaktovat prostřednictvím kontaktního formuláře. Ozveme se Vám co nejdříve s nabídkou.

* povinné položky


Odesláním informací berete na vědomí, že společnost D.I.SEVEN FACILITY s.r.o. bude jako správce osobních údajů uchovávat Vaše kontaktní údaje a další informace, které nám poskytnete, a to za účelem zpracování obchodní nabídky a pro zasílání obchodních sdělení, pokud takové využití kdykoliv v budoucnu neodmítnete.

Tento web používá k poskytování služeb a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Více informací...