Dětský domov Solenice

Činnost Dětského Domova Solenice v okrese Příbram je datována od února roku 1967. Z původních 60 dětí je dnes možné poskytnout domov 40 dětem ve věku od 3 do 18 let. Výjimkou nejsou ani roční děti, pokud zde mají starší sourozence, nebo „dospělé“ děti do 26 let, pokud studují. 

V průběhu let byla budova i zahrada zrekonstruovány, a tak mají nyní děti k dispozici pět samostatných bytů, ve kterých mají své pokojíčky, kuchyň, obývací pokoj, sociální zařízení, relaxační místnost a pracovny.

Na zahradě si pak mohou děti hrát na hřišti nebo se vykoupat v malém krytém bazénu.

Samostatnost a slušnost je priorita

Tak jako každý rodič chce ze svého dítěte vychovat samostatného a slušného člověka, tak i cílem dětského domova je „vypustit“ do světa tyto děti s co nejlepšími morálními a charakterovými vlastnostmi a s uměním postarat se sám o sebe.

Děti nejsou bez dárků

Přestože tyto děti nemají své rodiny, nechceme, aby byly ochuzeny o různé dárky nebo zážitky z prázdnin a letních táborů. Naše agentura D.I.SEVEN, a.s. proto aktivně podporuje Dětský Domov Solenice finančními a věcnými dary.

Dětem plníme vánoční přání, o která si napíšou a která najdou pod vánočním stromečkem. Některé děti jezdí na letní tábor na Ranči Sluníčko v Bučovicích. Tradičně darujeme dětem drobné praktické dárky ke Dni dětí, jako jsou například tužky, bloky, sešity, ale třeba i kabelky, plavky, žabky... Jejich radost a usměvavé tváře nás vždy potěší a potvrzují nám, že naše podpora má smysl.

Máte zájem o spolupráci? Kontaktujte nás!

Pokud Vás zaujala naše nabídka, neváhejte nás kontaktovat prostřednictvím kontaktního formuláře. Ozveme se Vám co nejdříve s nabídkou.

* povinné položky


Odesláním informací berete na vědomí, že společnost D.I.SEVEN FACILITY s.r.o. bude jako správce osobních údajů uchovávat Vaše kontaktní údaje a další informace, které nám poskytnete, a to za účelem zpracování obchodní nabídky a pro zasílání obchodních sdělení, pokud takové využití kdykoliv v budoucnu neodmítnete.

Tento web používá k poskytování služeb a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Více informací...