Úklid kanceláří

Úklid kanceláří prošel za poslední roky vývojem a v dnešní době není pouze o kbelíku, koštěti a hadru, ale o nových technologiích, úklidových pomůckách a ekologických přípravcích.

Úklid kanceláří

Mnoho z nás tráví v zaměstnání větší část dne, a proto je úklid kanceláří i dalších prostor pro majitele firem prioritní. A to nejen z důvodu udržení hygienického prostředí, ale i pro dobrý pocit z příjemného prostředí. Úklid firemvychází z oboru činnosti, kterou daná firma či společnost vykonává. Dle toho se odvíjí typ úklidové práce. Při úklidu administrativní části se používají jiné přípravky a prostředky, než při úklidu provozních prostor.

Úklidové služby 21. století

Modernizace se nevyhnula ani oboru úklidové služby, a proto je školení a vzdělávání úklidových pracovníků v naší společnosti běžnou praxí. Manažeři úklidové práce hlídají nejnovější trendy v úklidu a uvádějí je do praxe. Dnes již neplatí, že jedním hadrem a saponátem uklidí pracovník úklidu celý objekt. Vše se řídí dle přísných pravidel a pro zjednodušení jsou úklidové pomůcky a přípravky barevně rozděleny.

Úklidové pomůcky a hygienický servis

Dnešní úklid kanceláří a ostatních prostor je o barvách. Barevně jsou rozděleny nejen pomůcky, jako je např. hadr, nebo kýbl, ale i používaná chemie. Tento systém napomáhá k efektivnějšímu úklidu a lepší orientaci úklidové pracovnice, aby jedním hadrem neuklízela toalety a např. kuchyňskou linku.

Červené prostředky a přípravky jsou určené pro sociální zařízení. Toalety uklízíme papírovými ubrousky, které jsou z hygienických důvodů ihned znehodnoceny. Kuchyňské prostory myjeme vždy žlutými prostředky a zelenou používáme na ostatní povrchy. Modré prostředky slouží k mytí skla, oken a zrcadel.

Vývojem prošly i hadry, které jsou z mikrovlákna a svým složením zaručí dokonalou očistu. Na profesionální úklid firem používáme úklidovou chemii od renomovaných firem, vyzkoušenou a se zárukou té nejvyšší kvality.

Školení pracovníků úklidové služby

Každý náš pracovník úklidu musí znát standardy a postupy úklidové práce. K tomu slouží školení, kde se učí rozeznat, např. co lze mýt pouze vodou, nebo saponátem a co je nutné ošetřit na sucho. Seznámí se s různými typy materiálů uklízených ploch, barevným programem, četností úklidových prací a s odhady, kdy je nutno dezinfikovat. 

Máte zájem o spolupráci? Kontaktujte nás!

Pokud Vás zaujala naše nabídka, neváhejte nás kontaktovat prostřednictvím kontaktního formuláře. Ozveme se Vám co nejdříve s nabídkou.

* povinné položky


Odesláním informací berete na vědomí, že společnost D.I.SEVEN FACILITY s.r.o. bude jako správce osobních údajů uchovávat Vaše kontaktní údaje a další informace, které nám poskytnete, a to za účelem zpracování obchodní nabídky a pro zasílání obchodních sdělení, pokud takové využití kdykoliv v budoucnu neodmítnete.

Tento web používá k poskytování služeb a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Více informací...