Náhradní plnění 2016

Aktualizováno 14. 12. 2015

I v roce 2016 se firmy zaměstnávající více než 25 zaměstnanců řídí zákonem o zaměstnávání OZP, který je v platnosti od roku 2012. Naše společnost se specializuje na poskytování náhradního plnění již řadu let, a tak jsme i v nadcházejícím roce 2016 připraveni zajistit služby té nejlepší kvality.

Povinný podíl náhradního plnění 2016

Stále je aktuální 4% podíl OZP z celkového počtu zaměstnanců. Tento podíl lze splnit jak přímým zaměstnáním osob se zdravotním postižením, tak i odvodem státu či náhradním plněním. Můžete tedy i v roce 2016 využít služeb D.I.SEVEN FACILITY, která zaměstnává více než 50% OZP, a díky tomu splňuje podmínky pro dodavatele náhradního plnění.

Ušetříte své náklady a zároveň zajistíte pro svou společnost užitečné služby

Služby náhradního plnění 2016

Svůj podíl pro rok 2016 si můžete orientačně spočítat na kalkulačce náhradního plnění. Naše společnost se již mnoho let specializuje na poskytování služeb náhradního plnění, a jsme tak připraveni vyhovět vašim požadavkům. Zajištujeme široké spektrum profesionálních služeb na té nejlepší úrovni a rádi se ochotně přizpůsobíme vašim potřebám.

V rámci náhradního plnění pro rok 2016 nabízíme

Objednání služeb náhradního plnění pro rok 2016

Doporučujeme zajistit si služby náhradního plnění pro rok 2016 co nejdříve. Zákon stanovuje poskytovatelům náhradního plnění limit, do kterého mohou své služby poskytovat. Naplánujte si tedy náhradní plnění pro rok 2016 s předstihem. Ze zákona splníte svou povinnost zaměstnání OZP pracovníků odběrem služeb ve výši sedminásobku průměrné měsíční mzdy daného roku.

Služby můžete i různě kombinovat, aby nejlépe vyhovovaly vašim požadavkům

Kontaktujte nás ohledně služeb náhradního plnění

V případě jakýchkoliv dotazů ohledně náhradního plnění pro rok 2016 nás neváhejte kontaktovat. Za tímto účelem spravujeme také poradnu náhradního plnění, kde můžete nalézt zodpovězené nejčastější dotazy. Naše pobočky naleznete po celé České Republice.

Jak pokračovat?

Máte zájem o nabídku či další informace ohledně našich služeb?
Neváhejte nás kontaktovat a my Vám vše rádi vysvětlíme.