Napojení na PCO

V praxi se jedná o možnosti osazení objektu elektronickými bezpečnostními systémy  pro vzdálený monitoring nebo připojení Vašeho stávajícího bezpečnostního systému. Pro přenos zpráv z těchto systémů a napojení na PCO (pult centralizované ochrany) je však důležité znát také dostupnost přenosových tras v dané lokalitě. Ve většině případů se jedná o dostupnost GPRS, LAN nebo JTS. Rádi Vám poradíme, kterou přenosovou trasu zvolit.

Moderní pult centralizované ochrany

Naše agentura využívá pro zpracovávání a ukládání zpráv v současné době vlastní pult centrální ochrany, jeden z nejmodernějších v Evropě. Toto PCO odpovídá nejaktuálnějším požadavkům na ochranu klientských dat, dokáže také zpracovat informace z téměř jakéhokoliv bezpečnostního systému, který je dnes na trhu dostupný.

Jak postupovat

Pokud jste se rozhodli elektronicky zabezpečit objekt, budovu, firmu, rodinný dům či rekreační objekt, vždy nejprve kontaktujte dohledové centrum. S našimi specialisty pak vyberete nejvhodnější způsob napojení na PCO.

Budou tak s Vámi projednány možnosti napojení na PCO, navrhnuta nejvhodnější varianta dálkové elektronické ostrahy a představeny systémy EZS (elektronická zabezpečovací signalizace) vhodné pro Váš konkrétní objekt. Vzdálený monitoring je možné doplnit fyzickou ostrahou.

Mimo jiné Vám doporučí i zkušené a osvědčené techniky, se kterými naše bezpečnostní agentura dlouhodobě spolupracuje. Technici provedou osazení objektu bezpečnostními prvky a samotné připojení střeženého objektu na pult centrální ochrany.

Rozmístění bezpečnostních prvků

Žádný elektronický bezpečnostní systém nebude spolehlivě fungovat, když jeho jednotlivá čidla a senzory nebudou správně umístěny a nasměrovány. Toto je také jeden z důvodů proč při napojení na PCO a následném zabezpečení Vašeho objektu spolupracovat se zkušenou profesionální bezpečnostní agenturou a jejími techniky.

Máte zájem o spolupráci? Kontaktujte nás!

Pokud Vás zaujala naše nabídka, neváhejte nás kontaktovat prostřednictvím kontaktního formuláře. Ozveme se Vám co nejdříve s nabídkou.

* povinné položky


Odesláním informací berete na vědomí, že společnost D.I.SEVEN FACILITY s.r.o. bude jako správce osobních údajů uchovávat Vaše kontaktní údaje a další informace, které nám poskytnete, a to za účelem zpracování obchodní nabídky a pro zasílání obchodních sdělení, pokud takové využití kdykoliv v budoucnu neodmítnete.

Tento web používá k poskytování služeb a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Více informací...