Azyl Orlíček Přední Chlum

V září 2013 bylo veřejnosti představeno nové Zařízení pro děti a mládež Orlíček, které sídlí v Předním Chlumu u Milešova nedaleko Orlické přehrady.

Orlíček slouží dětem vyžadujícím okamžitou pomoc, poskytuje poradenství v oblasti péče o děti, zajišťuje dětem sociálně-výchovné aktivity a podporuje, zprostředkovává a realizuje projekty týkající se sportovních, kulturních a volnočasových aktivit dětí a mládeže.

Naše společnost D.I.SEVEN, a.s. hrdě podporuje toto zařízení, které pomáhá týraným dětem v nouzi hledajícím bezpečné útočiště a často i azyl. Věříme, že naše podpora má v takovém případě skutečný smysl. 

Jak Orlíček funguje?

Orlíček má k dispozici čtyři byty s kapacitou dvanácti lůžek. Přijímá děti od batolat do věku 18 let a poskytuje jim dočasný azyl a péči psychologické ambulance. Snahou je vytvářet prostředí rodinného modelu, proto jsou mezi zaměstnanci jak ženy, tak muži. Zařízení spolupracuje také s místními školami, kam děti mohou docházet. 

Máte zájem o spolupráci? Kontaktujte nás!

Pokud Vás zaujala naše nabídka, neváhejte nás kontaktovat prostřednictvím kontaktního formuláře. Ozveme se Vám co nejdříve s nabídkou.

* povinné položky


Odesláním informací berete na vědomí, že společnost D.I.SEVEN FACILITY s.r.o. bude jako správce osobních údajů uchovávat Vaše kontaktní údaje a další informace, které nám poskytnete, a to za účelem zpracování obchodní nabídky a pro zasílání obchodních sdělení, pokud takové využití kdykoliv v budoucnu neodmítnete.

Tento web používá k poskytování služeb a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Více informací...