Dětský domov Korkyně

V okrese Příbram se nachází malá vesnička Korkyně, jejíž součástí je soukromý dětský domov. Byl zprovozněn v říjnu 1992 jako první nestátní zařízení tohoto typu v České republice.  

Tento dětský domov má kapacitu 20 dětí a v současné době je zde plný počet dětí od 7 do 22 let. Cílem všech zaměstnanců je liberální a láskyplná výchova s úmyslem vytvořit pro děti přirozené rodinné prostředí, kde by se cítily „jako doma“.

Léta práce s příznivým výsledkem

Za uplynulých 20 let se podařilo obětavým lidem vybudovat pro děti přirozené a báječné prostředí, ze kterého vyrazilo do světa už více než 30 dětí a většina z nich se sem vrací „jako domů“. Mohou být pyšní na to, že děti mají minimálně ukončené odborné učiliště a nebyly trestně stíhány.

Děti chtějí na letní tábor

Fakt, že soukromé instituce to nemají v naší republice příliš jednoduché, je všeobecně známý. Proto každá pomoc, která do domova přijde, je vítána. Pomocnou ruku podala i agentura D.I.SEVEN, a.s., která od roku 2011 posílá některé děti na letní tábor Ranč Sluníčko v Bučovicích.

Máte zájem o spolupráci? Kontaktujte nás!

Pokud Vás zaujala naše nabídka, neváhejte nás kontaktovat prostřednictvím kontaktního formuláře. Ozveme se Vám co nejdříve s nabídkou.

* povinné položky


Odesláním informací berete na vědomí, že společnost D.I.SEVEN FACILITY s.r.o. bude jako správce osobních údajů uchovávat Vaše kontaktní údaje a další informace, které nám poskytnete, a to za účelem zpracování obchodní nabídky a pro zasílání obchodních sdělení, pokud takové využití kdykoliv v budoucnu neodmítnete.

Tento web používá k poskytování služeb a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Více informací...