Generální partner Žiju s handicapem

Webový portal Žiju s handicapem - www.zijushandicapem.cz - představuje informační portál pro handicapované. Přináší důležité informace a zajímavosti ze světa zdravotně postižených spoluobčanů. Jeho nesporná výhoda je v tom, že uživatelé portálu nemusí složitě vyhledávat nejrůznější informace o legislativě, práci, zájmech i kultuře z několika zdrojů, ale všechno najdou přehledně na jednom místě.

Připojte se k nám

Portál je především interaktivní. Uživatelé se mohou stát bloggery, sdílet své příběhy s ostatními, hodnotit a komentovat příspěvky, inzerovat a vzájemně si radit a pomáhat. Redakce portálu také zve uživatele na různé zajímavé akce, které lze bezbariérově podniknout.

Od zákonů, přes práci a zdraví až k zábavě

Návštěvníci na portálu Žiju s handicapem naleznou důležité a zajímavé informace z mnoha oblastí. Portál má několik tematicky zaměřených sekcí, ve kterých uživatele najdou jak informace o sociálních dávkách a legislativě, tak i tipy na bezbariérové výlety.

Dále se redakce a aktivní bloggeři zabývají například sportem handicapovaných, zdravím, kulturou a vzděláním a přináší články o zajímavých osobnostech i své příběhy. V neposlední řadě je zde velký prostor pro humor, bez kterého žít nelze. Proto uživatelé mohou vkládat i své vtipy, a podělit se tak o legraci s ostatními.

Jednodušší přístup ke kvalitním informacím

Naše společnost D.I.SEVEN FACILITY s.r.o. se stala generálním partnerem tohoto webového portálu pro handicapované a podporuje jeho tvorbu, aby tak pomohla usnadnit handicapovaným přístup k důležitým kontaktům a k podstatným a zajímavým informacím, které mohou být výraznou pomocí v životě s handicapem, a to v mnoha oblastech.

Související odkazy

Výňatek z tiskové zprávy:

"Projekt vznikl na podporu lidí žijících s handicapem, ať už s vlastním, či s handicapem někoho blízkého. V dnešní době lidé běžně vyhledávají informace na internetu. Projekt chce poskytovat vyhledávané informace a být pro handicapované přínosným mediem nejen z hlediska informací, ale i z hlediska zábavy a inspirace pro volný čas a sdružování lidí."

Celá tisková zpráva zde: Výroční zpráva portálu Žiju s handicapem - říjen 2013

Máte zájem o spolupráci? Kontaktujte nás!

Pokud Vás zaujala naše nabídka, neváhejte nás kontaktovat prostřednictvím kontaktního formuláře. Ozveme se Vám co nejdříve s nabídkou.

* povinné položky


Odesláním informací berete na vědomí, že společnost D.I.SEVEN FACILITY s.r.o. bude jako správce osobních údajů uchovávat Vaše kontaktní údaje a další informace, které nám poskytnete, a to za účelem zpracování obchodní nabídky a pro zasílání obchodních sdělení, pokud takové využití kdykoliv v budoucnu neodmítnete.

Tento web používá k poskytování služeb a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Více informací...