Spolek Trend vozíčkářů Olomouc

Spolek Trend vozíčkářů Olomouc je dobrovolné, nezávislé a nepolitické občanské sdružení, které prosazuje rovnoprávné a rovnocenného postavení zdravotně postižených lidí ve společnosti.

Tento spolek vznikl v roce 1994 a od té doby svou aktivitu zvyšuje a rozšiřuje. V současné době se např. zaměřuje na pomoc zdravotně postiženým při hledání pracovního uplatnění.

Spolek se podílí na mnoha projektech, které pomáhají zdravotně postiženým občanům normálně žít a ne jen přežívat. Informuje, radí a pomáhá se orientovat ve sférách, které zrovna nejsou doménou vozíčkářů. A především pracuje na lepších životních a sociálních podmínkách tělesně postižených občanů.

Asistenční služby mají v životě vozíčkářů velký význam

I když toto sdružení pomáhá a podporuje vozíčkáře v jejich samostatnosti, přeci jen nejsou všemocní a mnoho takto postižených osob potřebují asistenční služby.

Spolek Trend vozíčkářů Olomouc je jedním z největších poskytovatelů osobní asistence v celé České republice. Agentura D.I.SEVEN, a.s. přispívá převážně na tyto asistenční služby, a tak spolu se sdružením poskytly pomoc více než padesáti lidem s tělesným postižením.

Všestranná pomoc organizace

Služby a aktivity Trendu vozíčkářů jsou pestré a rozmanité. Ať už se jedná např. o osobní asistence, sociálně právní poradenství, pomoc při hledání pracovního uplatnění, odbourávání architektonických či mezilidských bariér nebo jen volnočasové aktivity. Tuto pomoc poskytují obětavě a každá další podpora je přijata s nadšením i úctou.

Máte zájem o spolupráci? Kontaktujte nás!

Pokud Vás zaujala naše nabídka, neváhejte nás kontaktovat prostřednictvím kontaktního formuláře. Ozveme se Vám co nejdříve s nabídkou.

* povinné položky


Odesláním informací berete na vědomí, že společnost D.I.SEVEN FACILITY s.r.o. bude jako správce osobních údajů uchovávat Vaše kontaktní údaje a další informace, které nám poskytnete, a to za účelem zpracování obchodní nabídky a pro zasílání obchodních sdělení, pokud takové využití kdykoliv v budoucnu neodmítnete.

Tento web používá k poskytování služeb a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Více informací...