Sponzor pořadu Hokej na zemi

SPONZOR POŘADU HOKEJ NA ZEMI

Jsme hrdým sponzorem televizního pořadu Hokej na zemi, který se vysílá na stanici ČT Sport. Tento magazín mapuje dění a přináší zajímavé informace a rozhovory o pozemním hokeji. Mapuje veškeré důležité dění jak u nás, tak v zahraničí. 

Fandíme sportu

Naše společnost fandí kolektivním sportům a máme radost, když můžeme přispět zvláště na sportovní aktivity dětí a mládeže. Princip fair play je důležitý nejen ve sportu. Souvisí s celým životním postojem, a proto jej ctíme také při obchodních jednáních.

Sledujte s námi Hokej na zemi

Jste-li fanoušky pozemního hokeje jako my, podívejte se na jednotlivé díly magazínu Hokej na zemi na ČT Sport.

Máte zájem o spolupráci? Kontaktujte nás!

Pokud Vás zaujala naše nabídka, neváhejte nás kontaktovat prostřednictvím kontaktního formuláře. Ozveme se Vám co nejdříve s nabídkou.

* povinné položky


Odesláním informací berete na vědomí, že společnost D.I.SEVEN FACILITY s.r.o. bude jako správce osobních údajů uchovávat Vaše kontaktní údaje a další informace, které nám poskytnete, a to za účelem zpracování obchodní nabídky a pro zasílání obchodních sdělení, pokud takové využití kdykoliv v budoucnu neodmítnete.

Tento web používá k poskytování služeb a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Více informací...