Dobročinný trh obrázků od dětí s handicapem a z dětských domovů

Podpořili jsme realizaci online dobročinného trhu dětských obrázků na webovém portálu Žiju s handicapem. Výtěžek z této akce putuje v plné výši přihlášeným dětským domovům a organizacím, které se věnují dětem s handicapem.


Připojte se k podpoře těchto dětí i Vy. Kupte si obrázek!

Jak to všechno začalo?

Webový portál Žiju s handicapem, jehož jsme hrdým generálním partnerem, se rozhodl uskutečnit online charitativní galerii dětských obrázků, která by různým organizacím dopomohla k financím, zvláště před Vánoci, a podpořila tak život dětí z dětských domovů či s jiným handicapem.

Tento nápad se nám zalíbil, a proto jsme portál podpořili a přispěli k realizaci tohoto dobročinného online trhu.

Děti z různých dětských domovů a dětských center namalovaly krásné obrázky a zaslaly je do redakce portálu Žiju s handicapem. Zde jsou obrázky vystaveny v dobročinné galerie. Pokud se nějaký obrázek prodá, putuje výtěžek právě organizaci, pod kterou dětský autor obrázku spadá a která obrázek dítěte na trh přihlásila.

Předvánoční kolo je za námi, ale trh se koná dál

Dobročinný trh se koná nepřetržitě. Přesto v první půli prosince proběhlo první předvánoční kolo se snahou zprostředkovat organizacím peníze na vánoční dárky dětem. Během dvou týdnů se podařilo vybrat celkem 14 650,- Kč pro 11 přihlášených organizací.

Máme radost z toho, že dobročinný trh pomáhá dětem s handicapem a dětem z dětských domovů a doufáme, že i nadále se této aktivitě bude dařit.

Máte zájem o spolupráci? Kontaktujte nás!

Pokud Vás zaujala naše nabídka, neváhejte nás kontaktovat prostřednictvím kontaktního formuláře. Ozveme se Vám co nejdříve s nabídkou.

* povinné položky


Odesláním informací berete na vědomí, že společnost D.I.SEVEN FACILITY s.r.o. bude jako správce osobních údajů uchovávat Vaše kontaktní údaje a další informace, které nám poskytnete, a to za účelem zpracování obchodní nabídky a pro zasílání obchodních sdělení, pokud takové využití kdykoliv v budoucnu neodmítnete.

Tento web používá k poskytování služeb a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Více informací...