Profesionální úklid Vám ušetří peníze, čas a energii

Začněte nový rok 2014 na čisto! Nyní je ten správný čas zhodnotit jak své osobní, tak profesní cíle pro nový kalendářní rok. Jako součást svého plánování byste měli myslet také na čistotu na svém pracovišti. Koneckonců, jen čistá kancelář může být úspěšnou kanceláří! Profesionální, pravidelný úklid Vám pomůže vykročit do nového roku pravou nohou a zajistí, abyste se na pracovišti cítili uvolněně díky stoprocentně čistému zázemí.

Čištění kancelář obnáší víc než jen oprašování nábytku a vysávání podlah. Podívejte se pozorně a možná zjistíte, prach a špína se hromadí i pod stoly, židlemi a kobercem. Záclony, žaluzie, elektrické žárovky a ventilátory mohou být pokryty tlustou vrstvou prachu. Kuchyně a toaleta bývají znečištěny týden co týden. Stěny, stropy a rohy mohou být pokryty pavučinami. Pokud pro Vás nikdo stálý úklid kanceláří nevykonává, může se to zdát jako skličující úkol. Hygienické normy musí přeci dodržovat každá veřejná organizace. Ale věděli jste, že profesionální úklid může být připraven tak, aby vyhovoval Vašim podnikatelským potřebám založených na Vašem oboru, velikosti organizace a na Vašem přání, jak často by měl být stálý úklid naplánován?

Jaké výhody přináší profesionální, pravidelný úklid?

Stálý úklid Vám ušetří peníze, čas a energii

Čištění firem, úřadů, areálů či různých center vyžaduje hodně času a tvrdé práce. Pro Vaši organizaci to však nemusí být vždy přínosné přijmout uklízeče jako zaměstnance. Nejde jen o práci s formální administrativou a povinnosti plynoucí ze zákoníku práce. Pokud úklidový pracovník například onemocní, musíte bezprostředně shánět adekvátní náhradu.

Pakliže si objednáte pravidelný úklid od profesionální úklidové agentury, máte po starostech, neboť za kvalitní profesionální úklid a jeho zajištění je zodpovědná přímo agentura, která se postará jak o administrativu, tak o kontrolu stálé a vysoké kvality úklidu, o pravidelný reporting i o dostatečný počet pracovníků úklidu pro dané účely. 

Bonus pro firmy (25+): Odběrem pravidelného úklidu v rámci náhradního plnění ušetříte ještě víc. Splníte navíc povinný podíl v zaměstnávání OZP, máte tedy dvě povinnosti splněny naráz a v optimalizovaných nákladech.

Pracovníci úklidu vědí, co je jejich práce

Profesionální uklízeči jsou odborníky ve svém oboru. Řídí se stanovenými postupy a používají technicky vyspělé úklidové stroje, pomůcky v barevném rozlišení dle typu místnosti a ekologicky šetrné prostředky. Znají rozdílnost povrchových materiálů a dbají na správné použití vhodných pomůcek k jejich očištění. Jsou školeni a jejich práce je pečlivá a spolehlivá a je také kontrolována managementem dle norem kvality ČSN EN 135 49 (08101). 

Vaše prostory budou reprezentativně zářit

Profesionální úklid má za cíl, aby Vaše prostory svou čistotou plně reprezentovaly Vaši organizaci. V čistém prostředí bez bakterií se jednak mnohem lépe dýchá, přemýšlí a pracuje, a tím se vytváří pozitivní nálada všech přítomných. Produktivita práce se zvýší a dnů nemocenské ubude. Vaši klienti si Vaše příjemné zázemí budou lépe pamatovat a budou se k Vám rádi vracet. 

Ať už máte profesionální stálý úklid zajištěn, či nikoli, nový rok je ideální dobou kdy zhodnotit potřeby organizace na pravidelný úklid. 

Udělejte změnu k lepšímu ještě dnes!

Máte zájem o spolupráci? Kontaktujte nás!

Pokud Vás zaujala naše nabídka, neváhejte nás kontaktovat prostřednictvím kontaktního formuláře. Ozveme se Vám co nejdříve s nabídkou.

* povinné položky


Odesláním informací berete na vědomí, že společnost D.I.SEVEN FACILITY s.r.o. bude jako správce osobních údajů uchovávat Vaše kontaktní údaje a další informace, které nám poskytnete, a to za účelem zpracování obchodní nabídky a pro zasílání obchodních sdělení, pokud takové využití kdykoliv v budoucnu neodmítnete.

Tento web používá k poskytování služeb a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Více informací...