Pult centralizované ochrany

V dnešní době mnoho lidí uvažuje o zabezpečení svého majetku. Jeden z nejefektivnějších způsobů zabezpečení objektů je napojení na PCO (pult centralizované ochrany).

Poskytujeme Vám profesionální bezpečnostní služby v oblasti zabezpečení objektů a ochrany osob. K dispozici máme jeden z nejmodernějších pultů centrální ochrany v ČR. Toto vysoce kvalitní pracoviště odpovídá všem aktuálním bezpečnostním normám na ochranu a zabezpečení klientských dat.

Pult centralizované ochrany

Napojení na PCO Vám umožňuje ostrahu objektu na dálku, a sice nepřetržitě, 24 hodin denně. Vzdálený monitoring je služba, kterou je možné odebrat v rámci náhradního plnění.

Výhody napojení na PCO

  • Dříve nebo později dospějete k závěru, že není možné ochránit svůj majetek vlastními silami, tak jako to dokážou zkušení a plně vybavení profesionálové.
  • Nač riskovat narušení objektu a čekat na příjezd policie, nechte to na operátorech PCO a jejich zásahové výjezdové skupině. Nemůžete být vždy v dosahu a zajistit objekt vlastními silami.
  • Úkony proškolených operátorů PCO v dohledovém centru a výjezdové jednotky nikdy nenahradí žádný „alarm“ z hypermarketu, na jehož akustické signály v případě Vaší nepřítomnosti okolí ve většině případů nereaguje.
  • Pro zajištění rizikových objektů lze využít kombinaci vzdáleného monitoringu (dálkové ostrahy), včetně namátkových kontrol výjezdové skupiny a pro další posílení bezpečnosti objektu (osob) lze tyto služby posílit o fyzickou ostrahu.
  • Vzhledem k dnešním možnostem PCO, kamerových a elektronických zabezpečovacích systémů můžete sledovat zprávy z Vašeho objektu kdekoliv na světě např. ve Vašem mobilním telefonu.

Máte zájem o spolupráci? Kontaktujte nás!

Pokud Vás zaujala naše nabídka, neváhejte nás kontaktovat prostřednictvím kontaktního formuláře. Ozveme se Vám co nejdříve s nabídkou.

* povinné položky


Odesláním informací berete na vědomí, že společnost D.I.SEVEN FACILITY s.r.o. bude jako správce osobních údajů uchovávat Vaše kontaktní údaje a další informace, které nám poskytnete, a to za účelem zpracování obchodní nabídky a pro zasílání obchodních sdělení, pokud takové využití kdykoliv v budoucnu neodmítnete.

Tento web používá k poskytování služeb a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Více informací...