Tomáš Mošnička novým Mistrem ČR v silničním závodě

Mistrovství ČR v závodech ručních kol se netradičně konalo již v prvním závodě domácí sezóny. Závod na 21 km v ulicích města Pardubice se uskutečnil 16. 4. 2016 jako součást známého běžeckého závodu s názvem Pardubický vinařský půlmaratón
Tomáš Mošnička tento závod ve své kategorii jednoznačně ovládl a dokončil s velkým náskokem před druhým jezdcem ve své kategorii (MH3). 
Navíc si to v závěrečném spurtu rozdal o celkové umístění napříč všemi kategoriemi se dvěma jezdci z kategorie MH4 (kategorie jezdců s menším handicapem) a dojel se ztrátou pouhé jedné sekundy za prvním jezdcem na krásném třetím místě, v absolutním pořadí mezi všemi kategoriemi handicapovaných.

Průměrná rychlost těchto prvních tří jezdců absolutního pořadí na takto technicky náročné trati byla těsně pod 35 m/h.

Gratulujeme k vítězství a přejeme mnoho dalších úspěšných závodů!

Zdroj: TZ Tomáš Mošnička 
Odkaz na fotogalerii závodu (foto v tiskové kvalitě na požádání) - http://mosna66.rajce.idnes.cz/MCR_Pardubice_2016/

Máte zájem o spolupráci? Kontaktujte nás!

Pokud Vás zaujala naše nabídka, neváhejte nás kontaktovat prostřednictvím kontaktního formuláře. Ozveme se Vám co nejdříve s nabídkou.

* povinné položky


Odesláním informací berete na vědomí, že společnost D.I.SEVEN FACILITY s.r.o. bude jako správce osobních údajů uchovávat Vaše kontaktní údaje a další informace, které nám poskytnete, a to za účelem zpracování obchodní nabídky a pro zasílání obchodních sdělení, pokud takové využití kdykoliv v budoucnu neodmítnete.

Tento web používá k poskytování služeb a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Více informací...