Úklidová služba

Naše společnost D.I.SEVEN FACILITY s.r.o. si cení důvěry klientů, kterým dlouhodobě poskytuje odborné úklidové služby. Služby profesionální úklidové firmy Vás zbaví nejen starostí s úklidem a s ním spojenou administrativou, mohou Vám také pomoci vyřešit otázku náhradního plnění.

Výběr zaměstnanců

Spolehlivý a pracovitý zaměstnanec je pro každého výhrou. Ale kde takového najít? Pokud si budete chtít zajistit úklid vlastními silami, pak Vám nezbude, než navštívit některé z inzertních stránek a doufat, že vyberete toho pravého. V tomto případě Vás čeká řada pohovorů, které jsou časově náročné, ale ani nezaručí správný výběr pracovníka. Naše úklidová firma zaměstnává řadu osvědčených a prověřených úklidových pracovníků, takže není problém ani při nenadálé situaci, jako je např. nemoc, nebo dovolená, zajistit adekvátní zástup.

Dodržování pracovní náplně

Každá instituce má na úklidové práce různé požadavky. I tak se může stát, že pracovník úklidu neplní své povinnosti, tak jak má. Pro řadu lidí je nepříjemné řešit takové problémy a dohadovat se o tom, zda všechny úklidové práce byly řádně provedeny, nebo nikoliv. S naší firmou se těchto konfliktů již nemusíte obávat. Stačí nám zavolat a my bezodkladně sjednáme nápravu a dohlédneme, aby se daná situace již neopakovala.

Případné škody

I přes veškerou opatrnost se nedopatřením může stát „nehoda“. Neopatrností pracovníka úklidu se rozbije např. vzácná váza, praskne zrcadlo aj. Proto je naše úklidová firma proti těmto situacím pojištěna, a Vy tak nemusíte s pracovníkem řešit náhradu škody. Vše vyřešíme za Vás.

Nadstandardní úkony

Úklidové služby D.I.SEVEN FACILITY s.r.o. zajistí nejen běžný úklid kanceláří a firem, ale i nadstandardní úkony spolehlivé úklidové firmy jako jsou např.:

  • klasické a výškové mytí oken
  • čištění fasád
  • mytí špatně dostupných míst za pomoci horolezecké techniky, nebo vysokozdvižné plošiny
  • čištění čalouněného nábytku a koberců
  • strojové mytí podlah
  • voskování podlahových krytin atd.

Materiál a prostředky úklidové firmy

Pracovník naší úklidové firmy si sám ohlídá stav úklidové chemie i čistících a hygienických prostředků a pravidelně zajišťuje jejich doplnění.

Toto vše a další Vám zajistí hladký průběh úklidu a čisté prostředí s co nejmenším omezením provozu Vaší firmy. Věříme, že Vám naše úklidové služby ušetří čas i starosti. Navíc jejich odběrem můžete u nás čerpat náhradní plnění, pakliže jej potřebujete.

Máte zájem o spolupráci? Kontaktujte nás!

Pokud Vás zaujala naše nabídka, neváhejte nás kontaktovat prostřednictvím kontaktního formuláře. Ozveme se Vám co nejdříve s nabídkou.

* povinné položky


Odesláním informací berete na vědomí, že společnost D.I.SEVEN FACILITY s.r.o. bude jako správce osobních údajů uchovávat Vaše kontaktní údaje a další informace, které nám poskytnete, a to za účelem zpracování obchodní nabídky a pro zasílání obchodních sdělení, pokud takové využití kdykoliv v budoucnu neodmítnete.

Tento web používá k poskytování služeb a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Více informací...