Zabezpečení akce MotoGP Brno

Již několik let zabezpečujeme velkolepou akci motoristických závodů MotoGP Brno, která se koná tradičně koncem srpna na Masarykově okruhu. Krásné motorky a slavní elitní jezdci se tu prohání se soutěživou chutí celé tři dny.

Fanoušků MotoGP Brno je stále více

Zabezpečení takové akce, kterou v roce 2013 navštívilo přes 220 tisíc návštěvníků, vyžaduje vysoké nasazení zkušené ostrahy, aby byla zajištěna plná bezpečnost na této adrenalinové události i ostraha osob a majetku.

Motorky jsou pro mnohé muže, ale i ženy velkou vášní. Není divu, že se brněnská motocyklová Grand Prix těší stále rostoucí popularitě. Proto také řada lidí všelijak zkouší dostat se na vyhlášené závody bez vstupenky.

Naše ostraha je stále ve střehu

Úkolem naší fyzické ostrahy tak byla kontrola oprávněného vjezdu na příjezdových komunikacích, střežení zón s oplocením a zamezení neoprávněným osobám přelézat či dokonce ničit oplocení. Dále jsme střežili servisní komunikace, aby i zde nedocházelo k neoprávněným vstupům a hlavně k vstupům na závodní dráhu.

Zabezpečení akce MotoGP Brno 2013 proběhlo díky nasazení dostatečného počtu security guardů hladce a bez incidentů. A tak to má na velkých, úspěšných akcích být.

Máte zájem o spolupráci? Kontaktujte nás!

Pokud Vás zaujala naše nabídka, neváhejte nás kontaktovat prostřednictvím kontaktního formuláře. Ozveme se Vám co nejdříve s nabídkou.

* povinné položky


Odesláním informací berete na vědomí, že společnost D.I.SEVEN FACILITY s.r.o. bude jako správce osobních údajů uchovávat Vaše kontaktní údaje a další informace, které nám poskytnete, a to za účelem zpracování obchodní nabídky a pro zasílání obchodních sdělení, pokud takové využití kdykoliv v budoucnu neodmítnete.

Tento web používá k poskytování služeb a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Více informací...