Zaměstnávání důchodců

PŘISPÍVÁME K ZAMĚSTNÁVÁNÍ DŮCHODCŮ

Hodně lidí, kteří odcházejí do důchodu, se nechtějí smířit s nečinností. Jejich zdraví je natolik dobré, že by rádi dále pracovali. Společnost D.I.SEVEN FACILITY, s.r.o. se zaměstnávání důchodců a zaměstnávání invalidních důchodců nebrání, naopak, tato sféra patří k našim společenským prioritám. 

Nabídka práce pro starobní důchodce je pestrá, je však možná i práce pro invalidní důchodce. Mají možnost si najít u nás práci například:

  • v bezpečnostních službách
  • na vrátnicích či na recepcích
  • v úklidových službách
  • v administrativní činnosti

Bezpečnostní služba

Zaměstnávání důchodců v bezpečnostní službě není pouze pro muže. Ženy se také dobře uplatňují ve službě na vrátnicích. Kromě pochůzkové činnosti po střeženém areálu vykonávají jednoduché administrativní práce. Tyto práce spočívají v zaznamenávání průjezdu vozidel, příchodů a odchodů návštěv, komunikují a přepojují telefonické hovory apod. Pochůzky jsou pravidelné s tím, že dojde-li k narušení objektu, okamžitě povolají zásahovou jednotku. Bezpečnostní služba je také vykonávána v obchodních řetězcích, kde je o službu ostrahy veliký zájem.

Administrativní práce

Přispíváme k zaměstnávání důchodců i v administrativních profesích. Zde jsou využívány obory uchazečů, kterými prošli, než dosáhli důchodového věku. Zaměstnávání důchodců a práce pro invalidní důchodce právě v administrativě je u nás velice ceněna a snažíme se, aby u těchto uchazečů byly jejich zkušenosti uplatněny.

Práce na recepci

Společnost D.I.SEVEN FACILTY s.r.o. nabízí zaměstnávání důchodců na recepci. Zde jsou poskytovány i práce pro invalidní důchodce. Administrativa je rozšířena, vítána je znalost cizího jazyka. Cizí jazyk pomáhá v komunikaci s klienty, kteří mají zájem o služby naší firmy.

Úklidové práce

Úklidové služby si jako zaměstnání vybírají především ženy. Jsou vítané pro zkušenosti ze svých domovů. Školení, které před nástupem absolvují, je obohaceno právě jejich zkušenostmi. Vhodné práce pro invalidní důchodcev úklidových službách se jistě najdou, pokud jejich zdravotní stav tyto práce dovoluje. Dle možností uchazeče pracují v domácnostech, ale i ve výrobních halách.

Máte zájem o spolupráci? Kontaktujte nás!

Pokud Vás zaujala naše nabídka, neváhejte nás kontaktovat prostřednictvím kontaktního formuláře. Ozveme se Vám co nejdříve s nabídkou.

* povinné položky


Odesláním informací berete na vědomí, že společnost D.I.SEVEN FACILITY s.r.o. bude jako správce osobních údajů uchovávat Vaše kontaktní údaje a další informace, které nám poskytnete, a to za účelem zpracování obchodní nabídky a pro zasílání obchodních sdělení, pokud takové využití kdykoliv v budoucnu neodmítnete.

Tento web používá k poskytování služeb a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Více informací...