Práce v bezpečnostní agentuře - Sedlčany

Fitness trenér

Sedlčany

Možnost čerpat služby Vltavan Sport zdarma (fitness, wellness). Široká klientela sportovního a relaxačního centra VLTAVAN.

Benefity

  • Zázemí a podmínky pro budování vlastní klientely
  • Široká klientela sportovního a relaxačního centra VLTAVAN
  • Moderní zázemí a příjemné prostředí nově otevřeného centra VLTAVAN
  • Možnost čerpat služby Vltavan Sport zdarma (fitness, wellness)

Kontakt - komu se hlásit

Miroslav Chalupa
Telefon: 725 557 075 (Po – Pá 8 - 16 hod.)
E-mail: miroslav.chalupa@vltavansport.cz

O D.I.SEVEN FACILITY

Jsme stabilní česká firma, která působí na poli bezpečnosti a úklidu po celé České republice již od roku 1995. Aktuálně hledáme do svých řad kolegy na pozici fitness trenér. Staňte se součástí našeho týmu!

vedení společnosti D.I.SEVEN FACILITY s.r.o.

Informace o pozici

Nabízená pozice:
Místo pracoviště:
Sedlčany
Směnnost:
Dle dohody, bude se odvíjet od otevíracích hodin a potřeb klientů sport centra.
Pracovněprávní vztah:
HPP
Nástup:
dle dohody
Mzdové rozpětí:
od 25.000 Kč / měsíc

Místo výkonu práce: Sedlčany

Sportovní a relaxační komplex Vltavan Sport, náměstí T. G. Masaryka 28, Sedlčany 264 01.

Náplň práce

Jako fitness trenér si budete u nás budovat vlastní klientelu. Výdělek z osobního tréninku s těmito klienty bude zdrojem Vašeho hlavního příjmu. Pro usnadnění získání nových klientů budete pracovat na recepci a fitness baru a za tuto činnost budete navíc pobírat pravidelný měsíční příjem. Ve sport centru Vltavan se budete starat o naše klienty, kteří k nám budou pravidelně chodit do fitness a wellness. Budujeme zde mladý nový kolektiv se zájmem o sport, fitness a zdravý život. Vítáme lidi s tímto životním stylem. Jsou možné dvě formy spolupráce. Jako zaměstnanec s paušální mzdou. Nebo si u nás můžete budovat vlastní klientelu a provozovat soukromé tréninky pro nové i své současné klienty. Tato spolupráce by probíhala na vlastní IČO. Díky tomu, můžete pokračovat ve své současné trenérské činnosti. Navíc budete získávat nové klienty z řad návštěvníků centra Vltavan. Na konkrétních podmínkách spolupráce bychom se domluvili podle společných potřeb. Prosím, pro více informací nás kontaktujte.

Benefity

Nabízíme

  • Přátelský kolektiv
  • výhodou pro Vás bude silná členská základna našeho komplexu VLTAVAN
  • Hlavní výhodou pro Vás bude silná členská základna našeho komplexu VLTAVAN.
  • Vizí našeho sportovně relaxačního centra je péče o klienta od zajištění tréninku až po regeneraci.
  • Budete součástí příjemného prostředí a zkušeného kolektivu, který klientům pomůže dosáhnout jejich cíle.

Požadujeme

  • Zájem o sport a zdravý životní styl
  • časová flexibilita podle potřeb klientů sport centra
  • Požadujeme praxi a zkušenosti.
  • Časová flexibilita podle potřeb klientů sport centra.

Máte zájem o pozici? Kontaktujte nás!

* povinné položky

Důležité upozornění: pokud Vás do 3 týdnů od doručení vašeho CV nepozveme na pohovor, prosím považujte to za zamítavé stanovisko. Poskytnutím svých osobních údajů v rozsahu životopisných dat uvedených v zaslaném životopise zaměstnancům oddělení lidských zdrojů D.I.SEVEN FACILITY s.r.o. dáváte souhlas k jejich zpracování a uchování v personální databázi na dobu do odvolání Vašeho souhlasu za účelem získání zaměstnání pro Vaši osobu. Současně tím potvrzujete, že osobní údaje uvedené v zaslaném životopise jsou pravdivé a přesné. Odesláním potvrzujete, že jste se seznámil/a a souhlasíte s Informacemi o zpracování osobních údajů.

Máte zájem o spolupráci? Kontaktujte nás!

Pokud Vás zaujala naše nabídka, neváhejte nás kontaktovat prostřednictvím kontaktního formuláře. Ozveme se Vám co nejdříve s nabídkou.

Odesláním informací berete na vědomí, že společnost D.I.SEVEN FACILITY s.r.o. bude jako správce osobních údajů uchovávat Vaše kontaktní údaje a další informace, které nám poskytnete, a to za účelem zpracování obchodní nabídky a pro zasílání obchodních sdělení, pokud takové využití kdykoliv v budoucnu neodmítnete.