Práce v bezpečnostní agentuře - Kuřim

Pracovníci úklidu

Kuřim

Hledáme pracovníka úklidu odpolední směnu od 16:00 do 20:00 hod.

Benefity

  • Přivydělejte si k důchodu
  • Vhodné pro ČID, PID, ZPS
  • Motivační finanční ohodnocení

Kontakt - komu se hlásit

Stanislava Mášová
Telefon: +420 725 169 267 (Po – Pá 8 - 16 hod.)
E-mail: stanislava.masova@diseven.cz

O D.I.SEVEN FACILITY

Jsme stabilní česká firma, která působí na poli bezpečnosti a úklidu po celé České republice již od roku 1995. Aktuálně hledáme do svých řad kolegy na pozici pracovníci úklidu. Staňte se součástí našeho týmu!

vedení společnosti D.I.SEVEN FACILITY s.r.o.

Informace o pozici

Nabízená pozice:
Místo pracoviště:
Kuřim
Směnnost:
jednosměnný provoz
Pracovněprávní vztah:
DPP
Minimální vzdělání:
základní
Nástup:
ihned
Pracovní poměr:
na dobu neurčitou
Hodinová mzda:
od 120 Kč / hod

Místo výkonu práce: Kuřim

Práci budete vykonávat v průmyslových objektech na okraji Kuřimi.

Náplň práce

úklid svěřených prostor

Benefity

Nabízíme

  • dlouhodobou spolupráci
  • zázemí stabilní společnosti s dlouholetou tradicí
  • pravidelný měsíční příjem
  • příjemné pracovní prostředí
  • odpovídající finanční ohodnocení

Požadujeme

  • Spolehlivost
  • Trestní bezúhonnost
  • Dobrý zdravotní stav
  • Pracovitost

Výhodou je

  • předchozí působení v oboru

Potřebné doklady

  • čistý trestní rejstřík
  • číslo účtu
  • občanský průkaz

Máte zájem o pozici? Kontaktujte nás!

* povinné položky

Důležité upozornění: pokud Vás do 3 týdnů od doručení vašeho CV nepozveme na pohovor, prosím považujte to za zamítavé stanovisko. Poskytnutím svých osobních údajů v rozsahu životopisných dat uvedených v zaslaném životopise zaměstnancům oddělení lidských zdrojů D.I.SEVEN FACILITY s.r.o. dáváte souhlas k jejich zpracování a uchování v personální databázi na dobu do odvolání Vašeho souhlasu za účelem získání zaměstnání pro Vaši osobu. Současně tím potvrzujete, že osobní údaje uvedené v zaslaném životopise jsou pravdivé a přesné. Odesláním potvrzujete, že jste se seznámil/a a souhlasíte s Informacemi o zpracování osobních údajů.