Práce v bezpečnostní agentuře - Sedlčany

Pracovníci úklidu

Sedlčany

Práce v moderním fitness a wellness komplexu Vltavan Sport. 170 Kč/hod.

Benefity

  • Přizpůsobení směn Vašim potřebám (po dohodě v týmu)
  • Volná místa přímo v centru města

Kontakt - komu se hlásit

Jana Žáková
Telefon: +420 318 404 329 (Po – Pá 8 - 16 hod.)
E-mail: jana.zakova@diseven.cz

O D.I.SEVEN FACILITY

Jsme stabilní česká firma, která působí na poli bezpečnosti a úklidu po celé České republice již od roku 1995. Aktuálně hledáme do svých řad kolegy na pozici pracovníci úklidu. Staňte se součástí našeho týmu!


vedení společnosti D.I.SEVEN FACILITY s.r.o.

Informace o pozici

Nabízená pozice:
Pracovníci úklidu
Místo pracoviště:
Sedlčany
Směnnost:
směnný provoz / noční směny
Pracovněprávní vztah:
DPP
Minimální vzdělání:
střední odborné s výučním listem
Nástup:
dle dohody
Hodinová mzda:
170 Kč / hod

Místo výkonu práce: Sedlčany

Práci budete vykonávat v novém a moderním fitness a wellness komplexu Vltavan Sport. Adresa: náměstí T. G. Masaryka 28, Sedlčany 264 01.

Náplň práce

Práce v moderním a novém fitness a wellness komplexu Vltavan Sport. Budete uklízet mimo otevírací dobu fitness a wellness - od 21:00 večer, zhruba 4-5 hodin. Hodinová sazba: 170 Kč/hod. Celý komplex uklízíte ve skupině 3 lidí, pravidelně se budou střídat 2 skupiny, odpracujete tedy cca 15 dní v měsíci.

Benefity

  • Přizpůsobení směn Vašim potřebám (po dohodě v týmu)
  • Volná místa přímo v centru města

Máte zájem o pozici? Kontaktujte nás!

* povinné položky

Důležité upozornění: pokud Vás do 3 týdnů od doručení vašeho CV nepozveme na pohovor, prosím považujte to za zamítavé stanovisko. Poskytnutím svých osobních údajů v rozsahu životopisných dat uvedených v zaslaném životopise zaměstnancům oddělení lidských zdrojů D.I.SEVEN FACILITY s.r.o. dáváte souhlas k jejich zpracování a uchování v personální databázi na dobu do odvolání Vašeho souhlasu za účelem získání zaměstnání pro Vaši osobu. Současně tím potvrzujete, že osobní údaje uvedené v zaslaném životopise jsou pravdivé a přesné. Odesláním potvrzujete, že jste se seznámil/a a souhlasíte s Informacemi o zpracování osobních údajů.

Máte zájem o spolupráci? Kontaktujte nás!

Pokud Vás zaujala naše nabídka, neváhejte nás kontaktovat prostřednictvím kontaktního formuláře. Ozveme se Vám co nejdříve s nabídkou.

* povinné položky


Odesláním informací berete na vědomí, že společnost D.I.SEVEN FACILITY s.r.o. bude jako správce osobních údajů uchovávat Vaše kontaktní údaje a další informace, které nám poskytnete, a to za účelem zpracování obchodní nabídky a pro zasílání obchodních sdělení, pokud takové využití kdykoliv v budoucnu neodmítnete.

Tento web používá k poskytování služeb a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Více informací...