Práce v bezpečnostní agentuře - Ostrava

Provozní manažer junior

Ostrava

Práce vhodná pro absolventy. Organizace a kontrola činnosti ostrahy, aktivní komunikace se zákazníkem. Kariérní růst.

Benefity

  • Nestereotypní a zajímavá práce
  • Vedoucí pozice
  • Školení (profesní rozvoj)
  • Podpora ze strany společnosti
  • Motivační finanční ohodnocení

Kontakt - komu se hlásit

Michaela Štemberková
Telefon: +420 703 435 356 (Po – Pá 8 - 16 hod.)
E-mail: michaela.stemberkova@diseven.cz

O D.I.SEVEN FACILITY

Jsme stabilní česká firma, která působí na poli bezpečnosti a úklidu po celé České republice již od roku 1995. Aktuálně hledáme do svých řad kolegy na pozici provozní manažer junior. Staňte se součástí našeho týmu!

vedení společnosti D.I.SEVEN FACILITY s.r.o.

Informace o pozici

Nabízená pozice:
Místo pracoviště:
Ostrava
Směnnost:
denní směny (Po - Pá)
Pracovněprávní vztah:
HPP
Minimální vzdělání:
středoškolské s maturitou
Nástup:
dle dohody
Pracovní poměr:
na dobu neurčitou
Mzdové rozpětí:
od 25000 Kč / měsíc

Místo výkonu práce: Ostrava

Ostrava - práci budete vykonávat u našich zákazníků v Ostravě.

Náplň práce

Nabízíme profesní a kariérní rozvoj na pozici provozní manažer junior. Práce vhodná pro absolventy. Organizace a kontrola činnosti ostrahy, aktivní komunikace se zákazníkem. Kariérní růst. Chcete se učit a získávat zkušenosti spoluprací se zkušenými kolegy? Zároveň si uvědomujete, že je potřeba si vyzkoušet práci v běžném provozu, který budete v budoucnu řídit? Provozní zkušenosti získáte na pozici vedoucího ostrahy objektu. Vaše hlavní povinnosti jako junior provozní manažer budou zahrnovat: Samostatné personální a provozní řízení specifické zakázky, koordinace činnosti týmu ostrahy, realizace a kontrola plnění uložených úkolů, aktivní komunikace se zákazníkem. Ve spolupráci s provozním manažerem budete provádět nábor nových zaměstnanců a zajišťovat jejich proškolení na zakázce. Pravidelně reportovat zákazníkovi a vedení společnosti o průběhu zakázek.

Benefity

  • Pitný režim zdarma (káva, čaj, voda)

Nabízíme

  • dlouhodobou spolupráci
  • zázemí stabilní společnosti s dlouholetou tradicí
  • pravidelný měsíční příjem
  • příjemné pracovní prostředí
  • možnost kariérního růstu

Požadujeme

  • spolehlivost
  • trestní bezúhonnost
  • dobrý zdravotní stav
  • dobré komunikační dovednosti
  • zaslání životopisu podmínkou

Máte zájem o pozici? Kontaktujte nás!

* povinné položky

Důležité upozornění: pokud Vás do 3 týdnů od doručení vašeho CV nepozveme na pohovor, prosím považujte to za zamítavé stanovisko. Poskytnutím svých osobních údajů v rozsahu životopisných dat uvedených v zaslaném životopise zaměstnancům oddělení lidských zdrojů D.I.SEVEN FACILITY s.r.o. dáváte souhlas k jejich zpracování a uchování v personální databázi na dobu do odvolání Vašeho souhlasu za účelem získání zaměstnání pro Vaši osobu. Současně tím potvrzujete, že osobní údaje uvedené v zaslaném životopise jsou pravdivé a přesné. Odesláním potvrzujete, že jste se seznámil/a a souhlasíte s Informacemi o zpracování osobních údajů.

Máte zájem o spolupráci? Kontaktujte nás!

Pokud Vás zaujala naše nabídka, neváhejte nás kontaktovat prostřednictvím kontaktního formuláře. Ozveme se Vám co nejdříve s nabídkou.

Odesláním informací berete na vědomí, že společnost D.I.SEVEN FACILITY s.r.o. bude jako správce osobních údajů uchovávat Vaše kontaktní údaje a další informace, které nám poskytnete, a to za účelem zpracování obchodní nabídky a pro zasílání obchodních sdělení, pokud takové využití kdykoliv v budoucnu neodmítnete.