Ochrana osob a majetku

V dnešní době je zbytečné riskovat a ponechávat svůj majetek bez dostatečného zabezpečení. Ochranu osob nepotřebují jen důležité VIP osoby, ale zvláště zaměstnanci a návštěvníci velkých firemních a administrativních komplexů, obchodních a zábavních center, nebo hosté na společenských akcích, na festivalových slavnostech nebo sportovních utkání. Službu ochrany osob a majetku přesně na míru Vašich potřeb a požadavků pro Vás zajistí společnost D.I.SEVEN FACILITY.

Pro bezproblémový chod firem

Bezpečnost je prakticky nezbytnou podmínkou pro zajištění bezproblémového chodu firem a možnosti plně se soustředit na vlastní podnikání. Je zbytečné stresovat se, zda, kdy a kde Vám někdo něco poničí nebo ukradne, případně utrácet nemalé peníze za nápravu vzniklých škod. Ohrožen ale nemusí být vždy jen majetek, ale také lidské zdraví. Proto je dnes, více než kdy jindy, důležitá ochrana osob a majetku.

Široké portfolio služeb – přizpůsobení na míru

Služby společnosti D.I.SEVEN FACILITY jsou klíčem k odstranění těchto starostí z Vašeho života. Nabízíme totiž špičkové bezpečnostní služby v oblasti ostrahy majetku a ochrany osob, přizpůsobíme je na míru Vašim potřebám a požadavkům. Ochrana osob a majetku od D.I.SEVEN FACILITY Vám přinese pocit bezpečí a potřebný klid pro Vaši práci. Vybírat můžete ze široké nabídky jednotlivých služeb, které lze různě kombinovat a propojit.

Dlouhodobá působnost, vyškolení pracovníci

Naše společnost působí již řadu let v oboru ochrany osob a majetku, proto můžeme čerpat z vlastních bohatých zkušeností. Všichni naši zaměstnanci jsou opakovaně odborně školeni a většina z nich má dlouhodobé zkušenosti v daném oboru, ať se jedná o ochranu majetku nebo fyzickou ostrahu osob. Proto jsou vždy připraveni okamžitě zasáhnout a kvalifikovaně zajistit pachatele nebo místo trestného činu do příjezdu Policie ČR. Už jen samotná přítomnost pracovníků ostrahy majetku a osob působí preventivně proti případným útokům nebo pokusům o loupež.

Další možnosti ochrany osob a ostrahy majetku

Forma ochrany osob a majetku vždy závisí na přání klienta. Pracovníci fyzické ostrahy proto mohou mít u sebe vycvičeného psa, mohou svou práci vykonávat ve firemním stejnokroji nebo naopak v civilním oblečení. Kontrolu dění v objektu lze podpořit také využitím recepčních služeb. Ne vždy je nutná celodenní ostraha majetku a osob, proto je možné využít také systémy elektronické zabezpečovací signalizace (EZS), kterou může dále doplnit mobilní hlídka. Zároveň lze využít napojení systému na pult centrální ochrany, který v případě napadení objektu vyšle na místo vlastní hlídku nebo upozorní policii.

Hlavní výhody služby Ochrana osob a majetku

  • Zajištění objektu vůči cizím osobám bez oprávnění ke vstupu
  • Kontrola vjíždějících i vyjíždějících vozidel
  • Kontrola a sledování bezpečnostními systémy
  • Zabezpečení objektu proti krádežím a ničení majetku
  • Ochrana zdraví zaměstnanců a návštěvníků
  • Přehled o dění v objektu
  • Kontrola docházky zaměstnanců
  • Vyřešení krizových situací

Máte zájem o spolupráci? Kontaktujte nás!

Pokud Vás zaujala naše nabídka, neváhejte nás kontaktovat prostřednictvím kontaktního formuláře. Ozveme se Vám co nejdříve s nabídkou.

* povinné položky


Odesláním informací berete na vědomí, že společnost D.I.SEVEN FACILITY s.r.o. bude jako správce osobních údajů uchovávat Vaše kontaktní údaje a další informace, které nám poskytnete, a to za účelem zpracování obchodní nabídky a pro zasílání obchodních sdělení, pokud takové využití kdykoliv v budoucnu neodmítnete.

Tento web používá k poskytování služeb a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Více informací...