Bezpečnostní služby

Operujeme na území celé České republiky. Bezpečnostní služby navrhujeme na základě vyhodnocení bezpečnostních rizik v dané lokalitě a na míru potřeb klientů, kteří mají také možnost odběru služby náhradní plnění.

Fyzická ostraha Fyzická ostraha

Fyzická ostraha objektů je vykonávána proškolenými zaměstnanci, kteří vědí jak se zachovat v nestandardních situacích.

Fyzická ostraha
Recepční služby Recepční služby

Naši recepční jsou neustále ve střehu. S úsměvem vyřeší každý Váš požadavek a zajistí že se do Vašeho areálu nedostanou nepovolané osoby.

Recepční služby
Pult centrální ochrany (PCO) Pult centrální ochrany (PCO)

Vybudovali jsme vlastní pult centralizované ochrany, jeden z nejmodernějších v Evropě. Dohledové centrum funguje 24 hodin denně 7 dní v týdnu. Vždy jsou přítomni dva speciality PCO, kteří vyhodnocují data zasílaná z napojených bezpečnostních systémů. 

Pult centrální ochrany (PCO)

GARANCE KVALITY VŠECH SLUŽEB AGENTURY D.I.SEVEN FACILITY

Každá naše bezpečnostní služba je vykonávána na špičkové úrovni. Disponujeme dlouholetými zkušenostmi a naši spokojení klienti jsou toho důkazem. Bezpečnostní služby provádí naši kvalifikovaní a trestně bezúhonní zaměstnanci ve stejnokrojích, či v civilu, s možností znalosti cizího jazyka.

Garantujeme kvalitu služeb několika ISO certifikáty, každá naše bezpečnostní služba je jištěna pojištěním odpovědnosti.

Máte zájem o spolupráci? Kontaktujte nás!

Pokud Vás zaujala naše nabídka, neváhejte nás kontaktovat prostřednictvím kontaktního formuláře. Ozveme se Vám co nejdříve s nabídkou.

* povinné položky


Odesláním informací berete na vědomí, že společnost D.I.SEVEN FACILITY s.r.o. bude jako správce osobních údajů uchovávat Vaše kontaktní údaje a další informace, které nám poskytnete, a to za účelem zpracování obchodní nabídky a pro zasílání obchodních sdělení, pokud takové využití kdykoliv v budoucnu neodmítnete.

Tento web používá k poskytování služeb a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Více informací...