D.I.SEVEN, a.s. slaví 25 let

D.I.SEVEN, a.s. slaví 25 let od svého založení

data v článku aktuální k 20.4.2020

Společnost D.I.SEVEN, a.s. je ryze česká bezpečnostní agentura a již od roku 1995 nabízí komplexní bezpečnostní úklidové služby. Zaměřujeme se na fyzickou ostrahu objektů, majetku a ochranu osob. Mezi naše základní služby patří také vzdálený monitoring objektů. Ten zajišťujeme naším vlastním pultem centralizované ochrany, který je jedním z nejmodernějších v Evropě a poskytuje profesionální služby v celé České republice.

Během 25 let působení jsme nasbírali mnoho zkušeností, a dnes se tak můžeme pyšnit více než 600 spokojenými zákazníky. Obrat společnosti D.I.SEVEN, a.s. převyšuje ročně 750 milionů korun. Každý rok vynakládáme několik milionů korun na podporu v kulturní, sportovní, charitativní a sociální oblasti.

Původně jsme začínali pouze v malé skupince tří lidí a dnes je z nás společnost, která zaměstnává více než 2.500 osob a udává technologické trendy v oboru.

Přečtěte si více zde: https://www.disevenfacility.cz/o-nas/d-i-seven-a-s-slavi-25-let/

Máte zájem o spolupráci? Kontaktujte nás!

Pokud Vás zaujala naše nabídka, neváhejte nás kontaktovat prostřednictvím kontaktního formuláře. Ozveme se Vám co nejdříve s nabídkou.

* povinné položky


Odesláním informací berete na vědomí, že společnost D.I.SEVEN FACILITY s.r.o. bude jako správce osobních údajů uchovávat Vaše kontaktní údaje a další informace, které nám poskytnete, a to za účelem zpracování obchodní nabídky a pro zasílání obchodních sdělení, pokud takové využití kdykoliv v budoucnu neodmítnete.

Tento web používá k poskytování služeb a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Více informací...